Gmina weźmie kolejny kredyt!

Gmina weźmie kolejny kredyt. Tym razem na kwotę 320 403,98 zł na termomodernizację budynków użyteczności publicznej w Konopiskach (Szkoła Podstawowa wraz z salą gimnastyczną i łącznikiem). Wójt ma coraz mniej funduszy w kasie, dlatego musi zaciągać kolejne kredyty. Wcześniej Wójt poinformował, że zaciągnie kredyt w wysokości 2,5 mln zł na sfinansowania deficytu budżetowego na 2017 rok. Teraz kolejne 320 tys. zł na termomodernizację szkoły.

Zastanawia mnie to, że skoro Jerzy Żurek chce wziąć kredyt na 320 tys. zł, to skąd weźmie pieniądze na budowę hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolny w Aleksandrii, która według jego szacunków ma kosztować 3,5 mln zł, a jej budowa ma rozpocząć się za kilka miesięcy?

Czy to kolejna obietnica bez pokrycia Żurka?

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

11 odpowiedzi na “Gmina weźmie kolejny kredyt!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  sposób tego pana na wysokie pensje to po prostu zadłużenie gminy… sprytne

  0
  0
 2. Arek pisze:

  Brać całymi garściami, to dewiza obecnego wójta Zurka! Nowymi zaciaganymi długami chce zniszczyć gminę!

  0
  0
 3. TW Agent pisze:

  Do 16 mln długu jaki pozostawił poprzedni wójt odchodząc że stanowiska, nomen omen zmuszony przez sąd w Gliwicach (skandal!!!) dużo brakuje. Tak zadluzyl gminę że teraz sobie można pięrdnac co najwyżej.

  0
  0
 4. Jan pisze:

  Wójt Żurek zamiast zmniejszyć zadłużenie, to kasę ponad 5 milionów otrzymaną od poprzedniej władzy z rozliczeń na początku kadencji rozpiepszyl, zatrudniając zbednych urzędników, patrz osoby które pracowały w kampanii wyborczej na zwyciestwo tego gamonia! A teraz zaciąga kredyty aby coś tam zrobić jak mawia . To jest typowy leń i cwaniak, który zadbał tylko o siebie biorąc najwyższą kasę w kraju jako wójt – 200 tys. Złotych! Gminę puści z torbami!

  0
  0
 5. krajan pisze:

  Tak to potrafią rządzić nawet ci spod budki z piwem nie ubliżając co niektórym. Specjalista?

  0
  0
  • Ona pisze:

   Masz na myśli tego miernote? Tragedia szykuje się w gminie!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Macie rację. Byłego współpracownika SB można tak nazwać.

   0
   0
  • Ela pisze:

   Agent , czyżby ci mózgownica się rozlasowała, bo nic mądrego nie potrafisz napisać, tylko potrafisz odgrzewać stare kotlety!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   To nie jest stary kotlet. Wchodzi ustawa która zabiera sbekom intratne emerytury. Jesteś zdania że tajni współpracownicy powinni mieć wszelki zakaz sprawowania funkcji w urzędach. Donosiciele, konfidenci i zdrajcy zostaną nimi na zawsze. To jest na czasie

   0
   0
 6. Brygida pisze:

  Ela, czyżbyś jeszcze nie wiedziała? Pewnie że nie potrafi nic innego? Pytanie czy agent miał mózgownicę? raczej nie. Nic na to nie wskazuje. Powtarza te same frazesy bo nic innego przecież nie wymyśli, a coś musi. Bezmózgowce tak mają. Gorzej że tacy chcą zarządzać naszą gminą! horror.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Lepiej tacy niż były współpracownik SB który za dokument współpracował z reżimem!!:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).