Gmina weźmie 2,5 mln zł kredytu

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, radni podjęli uchwałę dającą Wójtowi Jerzemu Żurkowi możliwość sfinansowania deficytu budżetowego na 2017 rok w wysokości 2 577 433,39 zł nowymi kredytami i pożyczkami, jakie gmina ma zaciągnąć w tym roku.

Dodatkowo Wójt spłaci wcześniejsze zaciągnięte zobowiązania w wysokości 1 791 866,61 zł.

Poniżej znajdziecie uzasadnienie w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

11 odpowiedzi na “Gmina weźmie 2,5 mln zł kredytu”

 1. withLess pisze:

  Bardzo dobry krok!

  0
  0
 2. jan pisze:

  super pomysł bardzo dobrze

  0
  0
 3. Izolbu pisze:

  trzeba nas jeszcze bardziej zadluzuc!!!!!

  0
  0
 4. Brygida pisze:

  i co na to super troll TW agent czy tez z hutek, wiecznie chwalący Żurka?! Już pomijam, że uzasadnienie tej uchwały niczego nie uzasadnia! Mętne i pogmatwane jak wypowiedzi Żurka. Może w tych tabelach, których Redakcja nie zamieściła coś widać, bo z treści uchwały i z uzasadnienia nie wynika dlaczego wójt bierze 2,5 mln kredytów!

  0
  0
 5. krajan pisze:

  Jeszcze do końca kadencji zdąży przekroczyć te 16 mln zadłużenia, mimo braku inwestycji.

  0
  0
 6. Endriu pisze:

  Ten miernota obrał sobie za cel główny nic nie robić tylko zadłużyć gminę na maxa i udawać przemądrzałka w zdobyciu stołka wójta na następną kadencję! Ten nieudacznik zniszczy do końca naszą gminę!!!

  0
  0
 7. Kamil pisze:

  Panie Redaktorze, jeśli ma Pan wspominane w Uzasadnieniu załączniki to prosimy o ich zamieszczenie, bo z treści zamieszczonej nie wynika na co Żurek bierze taki ogromny kredyt?
  Jego poplecznicy tak tu wypisywali jakie to wielkie pożyczki brał poprzednik, ale brał na dołożenie do pieniędzy z Unii i robił dużo w gminie. Żurek nie robi nic, nie pozyskuje pieniędzy unijnych, akurat świetlice można by remontować ze środków unijnych, były takie programy, a nie z naszych podatków.
  A może któryś Radny zna odpowiedź?
  Widać że withLess i Jan wiedzą na co ten kredyt to niech napiszą , a nie tylko pochwały wójta.
  Swoją drogą, że nadzór łyknie takie Uzasadnienie?

  0
  0
 8. zjawiony pisze:

  Wójt rozpoczyna festiwal w zadłużaniu bezzasadnym gminy.

  0
  0
 9. Zbyszko z Bogdanki pisze:

  no i nie ma też treści samej uchwały? może tam jest na co biorą tyle kasy? Deficyt? Już zwiększył o ponad dwieście tysiaków a tera 2,5 miliona?! Z żadnych cyfr tu zamieszczonych to nie wynika?

  0
  0
 10. Profesor pisze:

  jan uważa że to bardzo dobrze, to może wyjaśni po co taki ogromny kredyt? bo księgowa na sesji ponoć nie wyjaśniła?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).