Gmina weźmie 2 448 000 zł kredytu!

Kilka dni temu odbyła się sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której radni pozwolili Wójtowi na zaciągnięcie kredytu w wysokości 3,7 mln zł. Minęło kilka dni, a Wójt ogłosił przetarg na dwa inne kredyty. Gmina szuka banku, który pożyczy jej 1 547 637,00 zł (słownie: jeden milion pięćset czterdzieści siedem tysięcy sześćset trzydzieści siedem złotych 00/100) oraz 901 000,02 zł (słownie: dziewięćset jeden tysięcy złotych 02/100).

Pierwszy kredyt ma być spłacony w latach 2019-2024, a drugi 2025-2026.

Przetarg rozstrzygnie się w najbliższą środę.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

10 odpowiedzi na “Gmina weźmie 2 448 000 zł kredytu!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  zasada bardzo prosta zadłużyć i odejść

  6
  3
  • konik na biegunach pisze:

   zadłużyć i następne 5 lat bez roboty brać kasę, to się nazywa zarządzanie. Brawo mieszkańcy gminy tak żeście wybrali. tak Żurek wprowadza pozytywne zmiany w gminie Konopiska HA HA masakra, śmiać się czy płakać.

   5
   3
 2. Jodła pisze:

  Pawełku poprzednicy też zadłużali.Tak było jest i będzie.

  4
  6
  • Wyborca pisze:

   ale coś robili, a ten nic nie robi

   5
   2
  • Brygida pisze:

   Jodła, poprzednicy brali kredyty do czasu zwrotu pieniążków z unii albo tylko na tzw.wkład własny. Z podatków to on mógł szaleć przez poprzednie lata, co za różnica. Tu żadnych zwrotów nie będzie!! (przypominam – dostał ponad 5 milionów zwrotów i zabezpieczone środki z powodziowych funduszów. I sporo złożonych wniosków które przebimbał!!
   Nie broń Żurka bo to żaden gospodarz i żaden wójt! On tylko chciał “wadzy”!!

   7
   2
 3. Kasia pisze:

  My jesteśmy winni. To my wybraliśmy takiego człeka bez doświadczenia i bez wizji rozwoju. Rozdawał sztuczny miód i my na tą sztuczność polecieliśmy jak muchy na gu..no.
  Dawali nam choinki, miodzio, skrzynki wódy, kredki, długopisy, kalendarze, książki itd. Jesteśmy sprzedawczykami. Sami nie myślimy logicznie to teraz się budzimy i oceniamy.
  On śpij śmietankę naszej głupoty.

  4
  2
  • Roman pisze:

   Kasiu jak tak logicznie myślisz to poradź nam kogo tu wybrać. Kto ma najlepsze predyspozycje aby zostać wójtem.

   1
   0
 4. Kasia pisze:

  Sami logicznie przeanalizujcie sylwetki kandydatów. I wybierzcie odpowiedzialną osobę.

  2
  0
 5. Myśliciel pisze:

  A kogo wybralibyście z wymienionych: emeryt miodzio, emeryt donosiciel, emeryt alkoholi, pajac czary mary, popychadło teściowe, idol miastowy, krzyżówkowa, fatamorgana, niechcę ale muszę, książkowa?

  Jeszcze inne propozycje?

  1
  5
 6. GOŚĆ pisze:

  Poprzedniego Wójta Sochę który dużo zrobił dla Konopisk i jeszcze by dużo zrobił . Myślicielu w ten sposób określać kandydatów to jest DZIECINNE połączone z brakiem kultury na poziomie podstawowym .

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).