Gmina unieważniła przetarg na termomodernizację urzędu

Sześć ofert wpłynęło w przetargu na termomodernizację budynku użyteczności publicznej w Konopiskach (budynek wielofunkcyjny przy ul. Lipowej). Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 2 120 000 zł.

Najniższą ofertę przedstawiła firma Marcina Dziedzickiego i wyniosła 2 396 305,48 zł. Z uwagi na brakujące 276 tys. zł i niestabilną sytuację finansową gminy, wójt nie zdecydował się dołożyć pieniędzy do tego przetargu.

Postępowanie zostało unieważnione.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Gmina unieważniła przetarg na termomodernizację urzędu”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Do wieży kościelnej by dołożył na rekszowicach parking zrobił za grube pieniądze

  7
  2
 2. Andrzej pisze:

  Nie stać nas na termomodernizację budynku gminy, nie stać nas na pomoc w dofinansowaniu remontu wieży w kościele w Konopiskach, ale stać nas na pensje sięgającą 20 tysięcy złotych miesięcznie dla Żurka. I po co nam taki wójt ?

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).