Gmina szuka pieniędzy. Trwa wyprzedaż działek!

Kasa gminna świeci pustkami. Dlatego, zapadła decyzja. Na kilka miesięcy przed odejściem z funkcji Wójta, należy wyprzedać majątek należący do gminy. Na pierwszy rzut poszły działki w Aleksandrii, Konopiskach i Rększowicach. Do sprzedaży jest kilkadziesiąt działek, łącznie na na kilka milionów złotych. Ceny są średnio atrakcyjne, a biorąc pod uwagę konkurencję, ciężko będzie znaleźć gminie nabywców.

No cóż, kasę trzeba jakoś zapełnić.

Poniżej znajdziecie wykaz działek do sprzedaży.

działki:
Aleksandria Druga
Konopiska
Konopiska – działalność
Rększowice

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

10 odpowiedzi na “Gmina szuka pieniędzy. Trwa wyprzedaż działek!”

 1. max pisze:

  Najlepiej nabrac 7 milionów kredytu, wysprzedać majątek gminy w ostatnim roku kadencji nieudacznika i tak wygląda rabunkowa gospodarka majątkiem gminy.

  0
  0
 2. Paulina Skowińska pisze:

  Pawełku nie wyprzedaż a oferty a ile z tego się uda sprzedać to się zobaczy a nie znajdą nabywców to co napiszesz redaktorku ze za wysoka cena a jakby była niska to bys napisał ze sprzedają za darmo a zresztą każdy inteligentny człowiek wie że jak wyprzedaż to po atrakcyjnych cenach wiec sam sobie zaprzeczasz zmien tytuł np. sprzedaż działek po atrakcyjnych cenach .Redaktorku to samo było za Sochy przypomnę ul Przemysłowa A KOMETARZ POZOSTAWIE BEZ KOMENTARZA

  0
  0
  • Rek pisze:

   Brawo Paulina. Pierwszy rzetelny komentarz od 100 lat na tym portalu :) !

   0
   0
  • WItek Skośny pisze:

   napisał Ceny są średnio atrakcyjne, a biorąc pod uwagę konkurencję, ciężko będzie znaleźć gminie nabywców. więc wziął pod uwagę tego, że Żurek tego nie sprzeda

   0
   0
  • Zenek pisze:

   Paulino trochę obiektywizmu a nie bez mydła wchodzić nieudacznikowi w drogę!
   Ten człowiek przez 3 lata tej kadencji i 6 lat pracując u wójta Sochy tylko pokazał swój kunszt w opierdala…… się! Nic dobrego nie potrafił zrobić! Teraz z likwidatorem GS-ow biorą się za majątek gminy! Zarżnąć gminę finansowo i zostawić następcy!

   0
   0
  • Cyc pisze:

   Jak ludzie chcą kupować i się osiedlac w gminie to dlaczego mają nie kupić działek. Pisałeś redaktorzyno niedawno że ludzi w gminie nie przybywa i że sami emeryci tu mieszkaja. Jesteś beznadziejnie niespojny zatem może lewa półkula z prawa nawiąże współpracę w głowie?

   0
   0
  • alfa pisze:

   dlaczego wójt nic nie robił przez 3 lata a teraz nagle się przebudził i wszystko co sie da wystawia na sprzedaż. CZy działa w myśl zasady : po mnie juz nic nie pozostanie. Totalna zguba gminy!!!!!

   0
   0
 3. wolny pisze:

  alfa,dokładnie takie odnoszę wrażenie! Przez trzy lata,tak jak i poprzednio jako zastępca,nic nie robił tylko pobierał pensję i załatwiał swoje prywatne sprawy,a teraz jak zbliżają się wybory to ułożył budżet z inwestycjami dla każdej miejscowości! Niektóre bez sensu ale trzeba się podlizać wyborcom! No a na to trzeba kasy! Nie umiał sam pozyskać z unii, te co mu zostały w spadku przetracił,no to trzeba wyprzedać gminę! A potem powie że nie zrobił nic nie sprzedały się działki. Jedno trzeba przyznać:cwaniak to on jest. Choć d…a nie gospodarz gminy.

  0
  0
 4. Stasiu pisze:

  Fakt d…pa nie gospodarz łatwa kasa wszystko do siebie razem z likwidator GS ta kadencja to żenada

  0
  0
 5. Dynia pisze:

  Przez kilka czy nawet kilkanaście lat działki się nie sprzedawały pomimo reklam,banerów a teraz nagle zaplanowali prawie milion dochodów ze sprzedaży działek!na jakim świecie oni żyją? To nierealne.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).