Gmina przeznaczy blisko 180 tys. zł na sport w 2023 roku

Wójt Gminy Konopiska ogłosił konkurs na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w 2023 r. W tym roku dla klubów i stowarzyszeń do zagospodarowania jest 179 036 zł.

Oferty można składać do 13 lutego.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Gmina przeznaczy blisko 180 tys. zł na sport w 2023 roku”

  1. Tommy pisze:

    Nie na sport tylko na ten przeciętny Lot …

    6
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).