Gmina potrzebuje waszych pieniędzy. Podatki w górę!

Od 10 groszy do kilku złotych za 1m2 radni na wniosek Wójta Jerzego Żurka podnieśli wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2024 rok.

Nowe stawki będą obowiązywać od 1 stycznia 2024 roku.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

11 odpowiedzi na “Gmina potrzebuje waszych pieniędzy. Podatki w górę!”

 1. Ada pisze:

  Już niedlugo i pozbędziemy się szkodnika i aferzystę z urzędu gminy.

  13
  0
 2. Mieszaniec pisze:

  Hola, hola…Wójt to daje tylko propozycje stawek podatku , natomiast zacni Radni na komisjach i sesji zatwierdzają i uchwalają PODATKI w gminie!!!….”Bogu co boskie, cezarowi co cesarskie, oddawajcie”

  6
  0
  • Obserwator pisze:

   przecież tych radnych też sami sobie wybieracie/! to trzeba myśleć przy urnie a nie “bo rodzinka”, bo “załatwi”. Przyjrzyjcie się swoim radnym! Od ilu lat są radnymi ? I co zrobili dla gminy?! a Wy ciągle tych samych…. albo z przypadku, byle kto…. Aleksandria? od 20 lat???? ci sami…Wygoda, Wąsosz…. wciąż ci sami…..To do kogo macie pretensje???! Do siebie proszę…..

   12
   0
 3. Rizzo pisze:

  Hola , hola…. Wójt może i tylko daje ale zawsze tylko swoim. Nie rób sobie jaj. On powinien odpowiadać za doprowadzenie gminy do granic ubóstwa. Nim się powinna NIK zająć. A potem mu będziesz HOLA HOLA mówił jak mu rosołek na Zawodzie zaniesiesz.

  7
  0
  • Obywatel pisze:

   Nikt mu nic nie zrobi, a rosołek to zaniosą mu ci, którym przewodniczący robotę załatwił, jak to się chwalą, “pracują w Ministerstwie Sprawiedliwości” a są zwykłymi KLAWISZAMI, kilku mieszka w Hutkach, więc szybko dostaną dyspozycję, komu i co dostarczyć.
   Wszyscy radni z przewodniczącym na czele do zmiany, rozliczyć ich powinni we wsiach z których zostali wybrani.

   5
   1
  • dziadek pisze:

   ale jak gmina była w pierwszej dziesiątce różnych rankingów, pod względem inwestycji i finansów, jak miała dobrego gospodarza,to wam było źle!!! bo wam Żur nakładł do głowy głupot i naobiecywał gruszki na wierzbie!! 8lat zmarnowane! wszystko niszczeje co zostało Żurowi w spadku. Ale założę się że na radnych znów wybierzecie rodzinkę albo tych samych nierobów, “a bo tyle lat już są” a wójt sam nic nie zrobi bez radnych. no i musi mieć dobrego skarbnika, sekretarz, prawnika. a wyborcy ciągle uważają, że urzędnicy mają pracować za darmo ( no chyba że to ktoś z rodziny).

   2
   0
 4. Jasio pisze:

  Gminę zadłuża i niszczy / patrz ostatni Ranking gmin w Rzeczpospolitej / a wzbogaca tylko własną kieszeń. Wie jak to robić , nauka nie idzie w las, bo wcześniej okradał kasę państwa na przekrętach z podatku Vat przy sprzedaży paliw do samochodów.

  5
  0
 5. Bolek pisze:

  Radni sobie ze swoich sytych DIET RADNEGO co otrzymują od gminy ,zapłacą jedne z najdroższych podatków i opłat za śmieci w całym powiecie…. Mają nas gdzieś ,nie wiedzą co to znaczy oszczędzać każdą złotówkę, bo miodek płynie z gminy. Nie głosuję na moją obecną radną ,czas na zmiany!!!!

  8
  0
 6. Obserwator pisze:

  Jeszcze trochę musimy wytrzymać z tymi prostakami a potem pogonić no i rozliczyć Pietwszego najgorszego krętacza i lupiezce z Hutek a potem jakale z Rekszowic a potem się zobaczy ….a z agresywnymi klawiszami też sobie poradzimy.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).