Gmina otrzymała sprzęt dla OSP z Funduszu Sprawiedliwości!

W czwartek włodarze gminy podpisali porozumienie na realizację zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości. W naborze wniosków maksymalna pula środków wyniosła 7 500 000,00 zł (siedem milionów pięćset tysięcy złotych). Pieniądze otrzymały wszystkie gminy z województwa śląskiego.

Gmina Konopiska otrzymała sprzęt o wartości 23 600 zł, tj.: defibrylator dla OSP Aleksandria, zestawy ratownictwa medycznego PSP R-1 z deską ortopedyczną i szynami kamera dla OSP Hutki, OSP Konopiska i OSP Wąsosz – Łaziec.Kategorie:

6 odpowiedzi na “Gmina otrzymała sprzęt dla OSP z Funduszu Sprawiedliwości!”

 1. Tomasz pisze:

  Taki sprzęt powinien być w pogotowiach ratunkowych. Straż nie używa takich narzędzi dlatego się to niszczy!

  9
  9
 2. Paweł Nowak pisze:

  Rększowice nic nie dostały?

  2
  3
 3. Nikt pisze:

  Jrg 5 w rekszowicach nic nie dostało ?? Widocznie za mało lizali rów wójta ;)

  5
  6
  • Wyborca pisze:

   Albo za dużo hehe

   4
   5
  • Kamil pisze:

   Jak widać ktoś tu ma ból dupy jeśli chodzi o OSP Rększowice. Szkoda tylko że Pan Nikt nie wie, że to nie gmina decydowała kto ma dostać sprzęt z funduszu sprawiedliwości. Drugą sprawą jest jak widać zazdrość, bo jednostka z Rększowic sama umie pozyskać sprzęt, a nie czeka aż jej ktoś go poda na tacy… A przy okazji gratulacje dla jednostek które ten sprzęt otrzymały.

   9
   3
  • Mat pisze:

   Dokładnie jak pisze Kamil. To nie gmina decydowała o rozdysponowaniu sprzętu z Funduszu Sprawiedliwości, więc Nikt, jeśli nie znasz sprawy od a do z to po co piszesz farmazony ?
   Gratulacje dla jednostek którym udało się pozyskać nowy sprzęt !

   8
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).