Gmina otrzyma pieniądze na modernizację boiska w Aleksandrii Pierwszej

Zarząd Województwa Śląskiego poinformował o rozstrzygnięciu Marszałkowskiego Konkursu “Inicjatywa Sołecka” w 2022 roku. W tym roku w budżecie Województwa Śląskiego zarezerwowano na ten cel dofinansowanie w wysokości 3 989 223,56 zł. Maksymalnie można było uzyskać 80 000 zł dofinansowania na gminę. Łącznie dofinansowanie otrzymało 113. projektów, w tym jeden z gminy Konopiska.

Gmina otrzyma 55 000 zł na modernizacja boiska sportowego w sołectwie Aleksandria Pierwsza. Całość ma kosztować 110 600 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Gmina otrzyma pieniądze na modernizację boiska w Aleksandrii Pierwszej”

 1. Obywatel pisze:

  Ale im włażą do d… przed wyborami, walka o głosy będzie ostra, choć pewnie już się dogadali, kto kogo poprze itd.

  7
  0
  • olek pisze:

   Nic dodać, nic ująć. Ale jeszcze są inne miejscowości , którym też się inwestycje należą.Ach szkoda , że ludzie tak zobojętnieli …

   7
   0
 2. Anonim pisze:

  A może by tak plac zabaw na kopalni wyremontować, no nawet piasku w piaskownicy nie ma już nie wspomnę że dziecko bawi się ziemia a nie piaskiem

  4
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).