Gmina nie dostanie 6,6 mln zł na kanalizację. Przepadły dwa wnioski Jerzego Żurka!

Wójt Jerzy Żurek dużo obiecuje i mało robi. Nie pozyskał praktycznie żadnych funduszy z zewnętrznych, jedynie co to odbiera różnego rodzaju promesy po poprzedniku. Nie wiem dlaczego tej informacji nie podał Urząd Gminy Konopiska, ale przepadły dwa wnioski Jerzego Żurka na budowę oczyszczalni ścieków oraz budowę kanalizacji sanitarnej w Konopiskach. Gmina starała się pozyskać na ten cel łącznie aż 6 636 404,64 zł.

Obydwa wnioski złożone przez Jerzego Żurka NIE PRZESZŁY CZĘŚCI MERYTORYCZNEJ! Były tak słabo napisane, że nawet nie zakwalifikowały się do oceny.

Pozostawiam to do waszej oceny przy urnach wyborczych. A wybory już 21 października.

Więcej informacji o naborze możecie znaleźć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

15 odpowiedzi na “Gmina nie dostanie 6,6 mln zł na kanalizację. Przepadły dwa wnioski Jerzego Żurka!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Ja pierd*&%$% ten facet to musi być naprawdę ogromny nieudacznik !!!!!!

  14
  4
 2. Cichy pisze:

  No i macie kolejny przykład “wspaniałego” zarządzania Żurka !Niczego nie potrafił załatw2ić przez całą kadencję a marzy mu się następna!Ci co go wybrali niech się wstydzą, a ci co myślą na niego znowu głosować niech się wstydzą jeszcze bardziej!A co na to Aleksandria,która kupił za puste obietnice?Teraz będzie budował kanalizację za nasze podatki?! Wyobrażacie sobie zadłużenie gminy na następne sto lat?!

  14
  2
 3. Struś Pędziwiatr pisze:

  a jak to się chwalił w telewizji Orion! a ile to naobiecywał ludziom! i za chwilę znów będzie rzucał puste obietnice w kampanii wyborczej, co to on nie zrobi!
  Zastanówcie się ludzie na co i na kogo będziecie głosować!

  13
  2
 4. Wizjoner pisze:

  Parę dni temu chwaliła się Gmina, że pozyskała 60 tys. na witacze, śmiech, żart ! A inwestycje leżą, przerost zatrudnienia w każdej jednostce ! Co robią Ci Urzędnicy w Gminie poza braniem pieniędzy. I to dużych pieniędzy ! Trzeba w końcu skontrolować tą sielankę, która już trwa latami ! Gmina 10 tysięczna ma Zastępce po co ? Po to, żeby mieć większą emeryturę ? Skandal nie szanuje się publicznych pieniędzy wydaje na bzdury. Wójt z tą Osobą, która odpowiada za wniosek natychmiast do dymisji !

  13
  5
  • Brygida pisze:

   Wizjoner, i tu akurat nie masz racji! owszem, wiele z tych osób, które aktualnie pracują należy wymienić, bo przyzwyczaili się do “nicnierobienia”, zajmują się tylko “obrabianiem d…y “innym i intrygami. Ale ilość pracy, którą narzucają przepisy i instytucje nadrzędne jest nie do przerobienia…pod warunkiem, że wójt nie jest leniem! jak nasz aktualny włodarz przez poprzednie lata. Nie pisze wniosków, nie prowadzi inwestycji, to i roboty mniej. To i ludzie “spoczęli na laurach”, przykład idzie z góry.
   A zmiana aktualnego stanu wymagań, informacji, sprawozdań nie leży w kompetencjach gminy. Wierz mi, że pracowników nie jest zbyt wielu! Żeby tylko porządnie pracowali.

   10
   2
 5. Krzych pisze:

  Ten nieład posprząta tylko p. Książek. NIEROBY PÓJDĄ DO POŚREDNIAKA.

  2
  12
 6. zdziwiony pisze:

  A miało byc Eldorado! Ten wójt nic nie załatwl kasy unijnej dla GMINY KONOPISKA kasy unijnej. Wójt Socha tylko od roku 2007 do 2014 pozyskał ponad 104 miliony złotych. Przepaśc finansowa!!! Po co ten człowiek jeszcze siedzi na stołku w gminie i zarabia ponad 200 tys. zł! Obecnie nasza gmina coraz gorzej wygląda, wystarczy spojrzec na róże i ocena gospodarza sama się na usta cisnie : NIEUDACZNIK.Ściaga cały powiat do centrum Konopisk a tu taki nieporzadek począwszy od wjazdu od strony Czestochowy. Posadził na placu Golgoty drzewa , które od kilku miesięcy straszą i są całkowice suche. NIECH ZOBACZĄ CO TEN NIEUDACZNIK ZROBIŁ Z KONOPISK. TRAGEDIA !!!!!

  11
  4
 7. Wyborca pisze:

  Masakra

  8
  1
 8. Alex pisze:

  Tak się kończy historia o cudzie gospodarczym jaki miał być nad Konopką za WÓJTA ŻURKA! Jeździec bez głowy, dużo frazesów, głowa w chmurach, przejadanie kasy podatników, bycie goncem finansowym od przywozenia kasy na remont dróg od wojewody co wcześniej załatwił WOJT SOCHA. Gminą wogóle nie interesował się za wyjatkiem wpływów na konto do banku (200 tys. zł-najwyższa pensja w kraju).Inwestycje bez nadzoru ( pniaki w drodze na hutki, naprawianie dziur w dachu szkoły w Konopiskach pianką do okien, w centrum konopisk zapomniał o odwodnieniu). Wielka sprawa oczyszczalnia scieków poszła do kosza bo nie potrafił przygotować wniosku do unii, podobnie z kanalizacją- wniosek został odrzucony z powodu złego przygotowania. Nieudacznik całą gębą. Litania kompromitacji jest bardzo długa, a sukcesów BRAK!!!!
  Tak wygląda pokrótce 4 letnie bycie wójtem!!!!

  7
  1
 9. z Aleksandrii pisze:

  Dziekujemy wójtowi za salę gimnastyczna, której budowa miała rozpocząć sie zaraz po zakończeniu roku szkolnego tj. na koniec czerwca 2018 roku. DZIĘKUJEMY!!!!

  10
  1
 10. Rysio pisze:

  Oj zrobil bardzo dużo hi hi jak tak możecie hi hi kolejny projekt na miniaturke za duzo kasy hi hi

  4
  1
 11. Brat Jurek pisze:

  Zapytajcie kto to zablokowal a nie plujecie jadem.

  5
  1
  • Suwak pisze:

   Bracie, Ty to zablokowałes? Przyznajesz się? To chyba musiałbyś pracować przy wnioskach unijnych w Urzędzie Marszałkowskim, bo o ile się nie mylę tam są wnioski rozpatrywane.

   2
   1
 12. Peło pisze:

  Koledzy z peło Zurka wyrolowali? Coś jest na rzeczy bo wniosek na kanalizację i oczyszczalnie ścieków trafił do kosza po ocenie merytorycznej. Pół miliona poszło się rypac! Geniusz Żurek znów gminę zadłużył? Po co on jeszcze siedzi w gminie!!!!!

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).