Gmina Konopiska w liczbach

Natrafiliśmy na ciekawy serwis statystyczny gdzie można znalezć bardzo ciekawe dane dotyczące naszej gminy.

Mnóstwo cyferek, wykresów, danych – każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Polecamy ten serwis

http://www.polskawliczbach.pl/gmina_KonopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).