Gmina Konopiska pomoże w zakupie węgla – komunikat

W związku z pracami nad ustawą o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe oraz koniecznością dokonania wstępnego rozeznania zapotrzebowania na zakup węgla dla gospodarstw domowych na preferencyjnych warunkach, prosimy osoby zainteresowane o zgłaszanie do 9 listopada 2022 roku chęci zakupu węgla.

Zapotrzebowanie na węgiel można zgłaszać w Urzędzie Gminy telefonicznie pod numerem 34 328 20 57 wew. 50, osobiście lub za pośrednictwem maila s.krawczyk@konopiska.pl

Przy zamówieniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, rodzaju węgla (ekogroszek, orzech) oraz ilości potrzebnych ton.

Podanie danych jest dobrowolne.

Ruszyliśmy z przygotowaniami do sprzedaży węgla po preferencyjnych cenach, ponieważ chcemy być przygotowani jak tylko nowe przepisy wejdą w życie. /UG/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).