Gmina Konopiska może otrzymać ponad 400 tys. zł na przebudowę ulicy Słonecznej w Aleksandrii Drugiej

Zarząd Województwa Śląskiego podjął uchwałę dotyczącą kolejności przysługiwania pomocy na operacje typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW).

Jeżeli znajdą się środki, to pieniądze trafią do gmin, których projekty zostały ocenione najwyżej. Wśród nich jest gmina Konopiska, która na przebudowę drogi ulicy Słonecznej w istniejącym pasie drogowym w Aleksandrii Drugiej może otrzymać 402 055 zł.

Teraz wszystko w rękach rządu, który musiałby zwiększyć środki finansowe na ten cel.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Gmina Konopiska może otrzymać ponad 400 tys. zł na przebudowę ulicy Słonecznej w Aleksandrii Drugiej”

 1. Czytenik pisze:

  Niech lepiej jadą do Przyrowa się uczyć, bo tam gmina pozyskała kolejne 5 mln funduszy i budują oczysczalnię….

  7
  0
 2. Nie pisze:

  Rewelacja

  1
  0
 3. zdziwiony pisze:

  Działania wójta nie pozostawiają złudzeń, ze mamy bardzo słabego gospodarza. Mijają lata jego wójtowania to juz 8lat i z obiecanej kanalizacji w Aleksandrii nic nie wyszło i to samo z oczyszczalnią na Pałyszu. Chłopie zniszczyłes tą gmine i jeszcze Ci mało. Robisz inwestycje które nic nie wzbogacą nasza gminę. Teraz widzimy jakiego słabego mamy wójta.

  10
  0
  • Obatel pisze:

   Wójt buduje sobie dom seniora, żeby miło sobie mógł spędzać tam czas na emeryturze.

   3
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).