Pierwszy raz w historii gminy Konopiska, dwóch mieszkańców Konopisk zostanie posłami. W niedzielnych wyborach do Sejmu RP, mandat uzyskali Andrzej Szewiński z Koalicji Obywatelskiej i Piotr Strach z Trzeciej Drogi, który startował z okręgu 29.
Szewiński uzyskał 10 171 głosów, a Strach 17 634 głosy.
Gratulacje i mam nadzieję, że obaj posłowie elekci będą godnie reprezentować interesy naszego regionu.
PAWEŁ GĄSIORSKI
Bosze, cóż za holyłudzki uśmiach ! :-)))