Gmina Konopiska ma dwóch swoich posłów

Pierwszy raz w historii gminy Konopiska, dwóch mieszkańców Konopisk zostanie posłami. W niedzielnych wyborach do Sejmu RP, mandat uzyskali Andrzej Szewiński z Koalicji Obywatelskiej i Piotr Strach z Trzeciej Drogi, który startował z okręgu 29.

Szewiński uzyskał 10 171 głosów, a Strach 17 634 głosy.

Gratulacje i mam nadzieję, że obaj posłowie elekci będą godnie reprezentować interesy naszego regionu.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Gmina Konopiska ma dwóch swoich posłów”

  1. O pisze:

    Bosze, cóż za holyłudzki uśmiach ! :-)))

    3
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).