Gmina Konopiska dołożyła do parkingu przy sanktuarium w Rększowicach ponad 225 tys. zł!

Zastępca Wójta Gminy Konopiska poinformowała, że koszt gminy Konopiska w zakresie utwardzenia placu przy Sanktuarium Krzyża Świętego Parafii Rzymskokatolickiej pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rększowicach wyniósł 225 262,84 zł.

Pozostaje zapytać, czy gmina nie ma innych wydatków, niż parking przy sanktuarium?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Gmina Konopiska dołożyła do parkingu przy sanktuarium w Rększowicach ponad 225 tys. zł!”

 1. Lojzik pisze:

  Parking potrzebny, ale suma KOLOSALNA , można było wysypać kruszuwem ,było by taniej, ale po co…?

  27
  4
 2. Dax pisze:

  Z tego co wiem to Pafarafia zapłaciła za swoją część, a Gmina zapłaciła za swoja część ponieważ parking leży na 2 działkach.

  10
  7
 3. Stanisław Górniak pisze:

  Co Rększowice to gorszy sort? Trzy kościoły w Gminie i tylko w Rększowicach nie było parkingu z utwardzoną nawierzchnią. Wreszcie jest, z możliwością retencji wody.

  11
  9
 4. Smutny obywatel pisze:

  Ile mozna było zrobić chodników za taką kasę na KOPALNII Z PRAWEJ ( Wrzosowa i Leśna Mała czy Sadowa ).Strach wyjść z dziećmi na spacer tak jeżdzą.

  13
  2
 5. Smutny obywatel pisze:

  MOŻNA BYŁO TĄ KASĘ PRZEZNACZYĆ NA CHODNIKI PRZY UL.WRZOSOWEJ CZY LEŚNEJ STRACH Z DZIEĆMI WYJŚĆ NA SPACER TAK JEŻDZĄ PIRACI !!!

  5
  1
 6. Z Hutek pisze:

  Parking jest i dobrze aut nie będziemy może wypychać zapłaciła gmina zapłacą część parafianie i tyle Chodniki też potrzebne i powinny być bezwarunkowo. Póki co gmina wydaje sporo kasy której nie ma na …dofinansowanie kolesiów kładzie chodniki koło myjki, płaci za artykuły w wiejskiej prasie,popiera trefnych inwestorów, skarbnik nie umie prowadzić finansów gminy wypłaca kasę nie wiadomo komu i za co, u nas nie zrobisz nie zarobisz a tu środki z konta idą…wójt nie panuje nad urzędem itd. tutaj marnotrawi się środki a Wy doczepianie się do parkingu,który jest zrobiony i całkiem dobrze wygląda.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).