Gmina dostała pieniądze na ul. Źródlaną w Konopiskach!

Bardzo lakonicznym komunikatem Urząd Gminy Konopiska poinformował o przyznanej przez Śląsk Urząd Wojewódzki promesie w wysokości 650 000 zł na zadanie pn. “Przebudowa drogi gminnej 628051 S ul. Źródlana w Konopiskach w km 0+230- 1+085 – etap II“, które pozwoli na zrealizowanie prac na ok. 855 m tej drogi. Przecież na kilka miesięcy przed wyborami, to doskonały “news” na chwalenie się nim wszem i wobec. Dlaczego ten komunikat był krótki, bardzo lakoniczny i nie wykorzystał go obecny włodarz?

Ano dlatego, że owe dofinansowanie w wysokości 650 000 zł jest z tzw. powodziówki i zostało złożone w latach 2010-2011 za czasów rządów Wójta Jerzego Sochy. Szkoda, że o tym w komunikacie na stronie urzędu nie poinformowano.

No cóż, to kolejny projekt, z którego śmietankę chciałby spijać Wójt Jerzy Żurek.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Gmina dostała pieniądze na ul. Źródlaną w Konopiskach!”

 1. Oburzony mieszkaniec Aleksandrii pisze:

  Rozumiem że gmina dostaje pieniądze na wszystko tylko nie na chale w Aleksandrii

  7
  6
 2. Paweł Nowak pisze:

  trzeba się tym chwalić a czy to było za tego czy innego wójta, ważne że są środki z zewnątrz

  9
  4
 3. ktoś pisze:

  czegoś nie rozumiem. w poprzednim art. jest informacja że w ulicy Źródlanej wójt będzie robił kanalizację za : ” 1 547 637,00 zł (słownie: jeden milion pięćset czterdzieści siedem tysięcy sześćset trzydzieści siedem złotych 00/100)” i będzie brał kolejny kredyt na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Źródlanej w Konopiskach. ? I co? zaraz po (a może przed?) będzie robił drogę? I to wszystko zamierza zrobić przed wyborami? przez 5-6 miesięcy? oczywiście w celu zamydlenia oczu wyborcom. Trzy lata spał a teraz nagle szaleje? Na dodatek zadłużając gminę na tak ogromne pieniądze? Już tu pisali że “po nas to choćby potop’!

  6
  6
 4. Stop bezczelności pisze:

  Gasiorski, nie poparles swoich wypocin zadnymi faktami. Opublikuj dokument ktory potwierdza twoje slowa, ze dofinansowanie zalatwil poprzedni wojt. Bez tego to zwykle niepotwierdzone brednie napisane przez najemnika, ktorego portal jest finansowany nie wiadomo przez kogo ( przepraszam, cala gmina wie kto robi tutaj kampanie, bo nawet zyczenia slali)

  7
  5
  • Wolny pisze:

   Wójt bełkot ma swoich posrańcow do opluwania i pisania samych kłamstw! Zamiast coś po sobie konkretnego zostawić to zajmuje się opluwaniem poprzednika. Jego statek Titanic już zbliża się do katastrofy! Nic po nim ciekawego nie zostanie, jedynie zapamiętamy go z ogromnej kasy jaką sobie naliczył zaraz w pierwszym roku urzedowania i gminę skasował na 200 tys.zl!
   Nigdy więcej takich darmozjadów nie wybierzemy!

   7
   5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).