Gmina dofinansuje cudze projekty

Gmina sama nic nie robi. Bardzo dobrze, że robią za nich inni. Przy kolejnej drodze powstanie chodnik. Tym razem przy drodze wojewódzkiej 907 w Konopiskach i Korzonku. Zarząd Dróg Wojewódzkich zamierza wybudować tam chodnik. Gmina zamierza wesprzeć ten projekt kwotą 120 000 zł. To nie koniec wspierana cudzych inwestycji. Ten sam zarząd, z pieniędzy unijnych, remontuje drogę wojewódzką 904 w kierunku na Częstochowę. A od Konopisk  ma “iść” ciąg pieszo-rowerowy. Tym razem gmina dofinansuje ten projekt kwotą 40 000 zł.

Poniżej propozycje uchwał w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

6 odpowiedzi na “Gmina dofinansuje cudze projekty”

 1. Podatnik pisze:

  A to gmina ma finansować drogę wojewódzką w całości – bo nie do końca rozumiem cel tego artykułu. Jeśli gmina chce dodatkowo doposażyć inwestycje to dlaczego ma tego nie robić?

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   Województwo zrobi a Żurek i klakiery będą wszystkich informować, że to dzięki nim. Rozumiesz?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Tak jak to robił poprzednik. Powiat i województwo pobudowaly za niego drogi i chodniki a pochwalił się że jest wielkim budowniczy!:) wiedzą co zrobiła poprzednia władza, więc ich nadwornemu pisarz uprzedził fakty i naskrobal im artykuł, żeby żurek nie zrobil tego samego Ty nie zrozumiesz podatnik bo nie brałes udziału w naradzie z samurajem i konstrukcji tej propagandy.

   0
   0
 2. Izolbu pisze:

  nic nie robi to co?

  0
  0
 3. Waldek pisze:

  należy się cieszyć będzie można kulturalnie dojechać rowerem do Częstochowy dzięki naszemu wójtowi

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).