Gmina daje 80 000 zł na kulturę

Wójt Gminy Konopiska ogłosił konkurs ofert na realizację zadań w zakresie kultury i sztuki w 2017 r. Do rozdania jest 80 000 zł..

Poniżej zasady konkursu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

32 odpowiedzi na “Gmina daje 80 000 zł na kulturę”

 1. Smutas pisze:

  Tylko 80 tys. złotych na kulturę na cały rok , a na jednorazową imprezkę dla wybranych wydaje się ok. 30 tys. zł! Tak wyglądają rządy wójta Żurka i broszki z hutek!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Napisz ile poprzednik wydawał na kilka albo kilkanaście takich posiadowek rocznie dla wybrańców. Ile teraz jest wydawane na imprezki w Kgw Kopalnia gdzie burmistrz jest królem i padacie mu do stóp? Nawet sobie daliście focie nacykac :) będą ludzie mieli co oglądać. Jedno kluczowe spotkanie też już ponoć uwiecznione. Nie tylko gąsior potrafi robić zdjęcia. Inni dziennikarze też:)

   0
   0
 2. Ona pisze:

  Boli i boleć będzie pożegnać się z władzią! Takich nieukow jeszcze ta gmina nie miala!

  0
  0
 3. Wacek pisze:

  Po roku już Żurek przejadl się wyborcom ! Mistrz w opowiadaniu bajek! Jego zakon już wie ,jak smród po gaciach zaczyna się rozchodzić i śmierdzieć! Żegnaj władzio!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehe…wyjdzie z kiosku i się rozejrzyjcie. Ludzie mieli was dość, odsuneli od władzy, a wy jak “prosiaki w chlewie” liczy się koryto. Dowiemy się w końcu czy redaktorek pisze za darmo czy ktoś mu płaci za prowadzenie bloga? Piszę Pan czy inny dziennikarz ma opublikować zdjęcia?

   0
   0
 4. Stan pisze:

  Iprezki za imprezami broszka razem z wójtem organizują aby ludzie ich popierali! Ludzie mają ich dosyć! Nawet taki słup ogłoszeniowy należący do gminy zeszmacili wieszajc prywatne firmy od prezesa milicjanta, wszystko co wezmą do ręki to zaraz czymś śmierdzi ! Prywata, prywata i to ma być uczciwa gminna władza!

  0
  0
 5. stanisław pisze:

  Ciekawy jestem jakie te te imprezy wymien proszę .jak by były nie prawidłowosci to wasz ptasek by o tym napisał.Piszesz prywata poprzednio to były imprezy przypomnij sobie na. KOPALNI NA HALI PRZY DORZYNKACH NA PAJĄKU I WIELE INNYCH. Przypominam bo jak nie wymienisz tych imprez organizowanych przez obecnego wójta to jestes nie wiarygodnyi się osmieszasz.

  0
  0
 6. Edek pisze:

  Tyle prywaty , ludzie tylko szemraja i ocenia was i waszychjuż niedługo , za 600 dni będzie pozamiatane i posprzątane po nieudacznikach

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Poraża mnie poziom waszej inteligencji. Albo pisze jedna osoba z kilkunastu nickow, albo agent dał wam szablon i bezmyślnie kopiujecie. Cały czas ten sam tekst. Tyle.lat rzadziliscie gmina, przy takim poziomie nie dziwię się że zostało 16 mln długu.

   0
   0
 7. idol Zurka pisze:

  Takiej władzy beznadziejnej w tej gminie jeszcze nie było! Natychmiast do wymiany! Gminę puszcza z torbami!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Poprzednia władza zgodnie z Bip zasłużyła gminę na 16 milionów złotych. Tak nas zadluzyliscie że teraz zostaje tylko spłata. A nasz były wójt osiadł sobie na ciepłej urzędniczej posadce! Jak Pan dostał pracę? Wygrał Pan konkurs, wysłał Pan Cv bo była rekrutacja? Ciekawe i warto żeby sprawdził to jakiś prawdziwy dziennikarz!

   0
   0
 8. Widz pisze:

  Obecny wójt tylko za rok rządów zadluzyl gminę na grube miliony, otrzymał zwroty z poprzednich inwestycji ok. 5 milionów a spłacił tylko 1 złoty! Geniusz z tego wójta ale do zadłużania gminy i opowiadania bajeczek! Ludzie obudźcie się !

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Żadnych zwrotów nie otrzymał tylko 16 mln długu!. Nie pisz bredni! Zwrot to wy dostaliście na wyborach.

   0
   0
 9. Tak pisze:

  Przerzneliscie na imprezach i zatrudnieniach kandydatów na wójta taka kasę! Udało wam się spłacić dług za 1 złotówkę ! Gdzie jest ta kasa ? Wójt to dobry gawędziarz, obiecanki bez pokrycia ! Przyszedł na wójta aby zadbać tylko o swoją rodzinę! Nie krył tego wojt oficjalnie tak wypowiadał się na spotkaniach przedwyborczych,że interesuje go kasa na kształcenie swoich dzieci ! A gmina to co? Sami sobie musicie odpowiedzieć ! Tragedia idzie małymi krokami! Ludzie obudźcie się!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Kolejny nick, kolejny propagandowy bełkot:) wasz burmistrz się skompromitowal, zadluzyliscie gminę a wy go jeszcze bardziej kompromitujecie:)

   0
   0
 10. Znawca pisze:

  Wójt Żurek ze swoim zakonem od przytulania kasy i wydawania grubych pieniedzy tylko potrafią jedno robić kasa, kasa, kasa! Słabszego rządu gminy jeszcze nie było.Kompromitacja !!!!!

  0
  0
 11. Paulina Skowińska pisze:

  Tylko zebyscie się nie zdziwili po tych 600 dniach jak imprezowaliscie na Kopalni w poprzednich wyborach otwieraliscie szampana no i co pozostało .Należy mieć szacunek dla wyborców myślicie ze kłamstwem i krzykiem zrobicie z ludzi wariatów i wam uwierzą .Przeciez ludzie widzą co się wyprawia na KOPALNI w domu sołeckim a ludzie za wynajm muszą płacic

  0
  0
 12. Cienki pisze:

  Chodzisz do remizy i napatrzylas się co tam się wyrabia! Kopalnia była i jest otwarta dla wszystkich ludzi , którzy chcą tam być !

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hahahahahaha…. Na pewno!! To następnym razem jak za nasze pieniądze będzie schodzka to dajcie plakat w gminie- darmowe jedzenie, picie, zapraszamy wszystkich. Jakoś nie widziałem do tej pory zaproszeń dla ludu. Tylko vipy i wielbiciele agentury PRL

   0
   0
 13. Cienki pisze:

  Za darmo to tylko w remizie u prezesa!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   U którego i z jakiej okazji. Przecież Pan prowadzi codzienna inwigilacje plebanii a nie remizy!:)

   0
   0
  • Sadny pisze:

   Z hutek nie sądziłem że u generała pracowali ludzie z takim wrednym charakterem, a teraz próbują siać nienawiść wśród mieszkańców! Cóż alkohol robi duże spustoszenie!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nom dokładnie. SBek podobno doi aż miło;) żal mu mamony, a nie zanosi się żeby wróciła. Tęskno mu za Kiszczakiem? Tak o tym generale wspominacie. Niech sobie zdjęcie w ramkę oprawi i grzeje do niej dalej.

   0
   0
 14. Jaś pisze:

  Z hutek , twój generał za alkohol i słabe PR postanowił , że cię z hukiem wymietli, a teraz płacą tobie grube pieniądze aby niepokój i deziformacje siać w gminie! Śmieć zawsze będzie śmieciem!!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Tu się zgodzę. Jak się ktoś zeszmacil w PRL to na zawsze taki zostanie. Waszego Panu nic już nie pomoże.

   0
   0
  • Kasia pisze:

   Z hutek ,takie kanalie jak ty powinni izolować od społeczeństwa!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Od was chętnie. Wstyd, naprawdę wstyd żeby takie córki sobie robić kosztem mieszkańców. Ciekawe który “inteligentny” wpadł na pomysł takiego forum:) ale to dla was strzał w stopę bo ludzie myślą!

   0
   0
 15. Asik pisze:

  Z hutek , ty jeszcze zostaniesz oceniony przez mieszkańców za działania na szkodę ! Wójtowi nawet święcona woda nie pomoże, tyle ludzi obrazil i ich skrzywdził! Tego się nie zapomina! Czas rozliczeń przy urnie wyborczej wkrótce nastąpi !

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Człowieku, mieszkańcy mnie nigdy nie ocenia. Waszego Pana już ocenili. Nawet w gazetach był, normalnie gwiazda. Zadluzyliscie gminę na 16 mln i wam.malo?!

   0
   0
 16. Jero pisze:

  Palant od generała przede wszystkim będzie oceniony !!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).