GLKS LOT Konopiska awansował do 3. ligi!

Doskonale w tym sezonie spisuje się drużyna GLKS LOT Konopiska. LOT zdecydowanie wygrał rozgrywki 4. ligi śląskiej, awansując do trzeciej ligi tenisa stołowego. Tenisiści stołowy z Konopisk w tym sezonie wygrali wszystkie mecze rundy zasadniczej i rundy finałowej.

Aż trzech zawodników z Konopisk nie zaznało goryczy porażki. Damian Cesarz wygrał wszystkie 32. pojedynki, jego syn Miłosz 28., a Paweł Jakubczak wygrał sześć pojedynków. Jerzy Michalik może pochwalić się bilansem 24. zwycięstw i dwóch porażek, Robert Świetlik 22. wygrane i dwie porażki oraz Robert Garus 16. zwycięstw i cztery porażki.

LOT swoje mecze w Konopiskach rozgrywa w sali sportowej w Szkole Podstawowej w Konopiskach.

tabela:
GR. MISTRZOWSKA:
1. GLKS LOT Konopiska 17 34 156:14
2. LKS Ciężkowianka Jaworzno 17 28 125:45
3. KU AZS UJD II Częstochowa 16 20 93:67
4. SKS Unia II Kalety 16 15 84:76

GR. SPADKOWA:
1. UKS Huragan II Sosnowiec 17 17 92:78
2. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 17 8 46:124
3. UKS Ikar II Mierzęcice 17 8 40:130
4. UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 17 4 34:136

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “GLKS LOT Konopiska awansował do 3. ligi!”

  1. kibic pisze:

    Gratulacje dla tenisistów.
    A jak się wiedzie seniorom lotu w okręgówce?

    3
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).