Gimnazja w gminie zostaną zlikwidowane

31 sierpnia 2017 roku wszystkie Gimnazja w gminie Konopiska przestaną istnieć. Gimnazjum w Konopiskach zostanie włączone do Szkoły Podstawowej w Konopiskach, Gimnazjum w Aleksandrii do SP w Aleksandrii, a Gimnazjum w Hutkach do SP w Hutkach. Od 1 września 2017 roku zmieni się tak plan sieci publicznych ośmioletnich szkół podstawowych prowadzonych przez gminę oraz granice obwodów. Sprawdź, do której szkoły zostanie przypisane twoje dzieci. Sieć zawiera miejscowości wraz z ulicami oraz przydział do danej placówki oświaty.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

7 odpowiedzi na “Gimnazja w gminie zostaną zlikwidowane”

 1. Potter pisze:

  a to w całej Polsce nie likwidują tylko w Konopiskach??

  0
  0
 2. potter pisze:

  tytuł artykułu wyraźnie wskazuje że to właśnie w konopiskach gimnazja się likwiduje ☺️ szkoda ze nie napisał pan redaktor ze “wojt Żurek likwiduje gimnazja”, hehe

  0
  0
 3. korektor pisze:

  Pytanie do Pani Haliny W- zastępcy wójta: od kiedy do obwodu szkolnego w Kopalni należy ul. Opolska od nr 113 ( załącznik 1 poz. 4 i załącznik 3 poz. 3 do uchwały).

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Myślisz że ktoś Ci z gminy odpisze na tym miernym forum? Jak to macie w zwyczaju pisać idź do gminy i sprawdz

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).