Gdzie mamy parkować?

Gdzie mamy parkować? – pytają rodzice.

Na ulicy Sportowej  niespodziewanie postawiono znak zakazu zatrzymywania się i postoju.

Zwróciła się do naszej redakcji grupa rodziców dzieci uczęszczających do Zespołu Szkół w Konopiskach.

Ich oburzenie wzbudziło pojawienie się znaków zakazów parkowania i postoju na parkingu przy szkole od  ulicy Sportowej. Przy wjezdzie na parking przed Halą Sportową pojawił się znak zakazu wjazdu.

Popieramy rodziców którzy codziennie odwożą swoje pociechy do szkoły – gdzie w takiej sytuacji mają bezpiecznie zaparkować samochody?

Czyżby ktoś poszedł po najmniejszej linii oporu? Najłatwiej postawić znaki zakazu i nie zaproponować, żadnej alternatywy. Tylko czekać jak po zakończeniu ferii przy szkole pojawi się policja i będzie wystawiać mandaty za złe parkowanie.

WP_20160223_13_27_32_Pro WP_20160223_13_28_33_Pro WP_20160223_13_28_52_Pro WP_20160223_13_30_14_Pro WP_20160223_13_30_22_ProKategorie:

17 odpowiedzi na “Gdzie mamy parkować?”

 1. Rodzic pisze:

  Panie wójcie, kto wydał tą decyzję o pozbawieniu nas bezpiecznego dostępu do miejsca wysiadania naszych dzieci podwożonych przez rodziców ?Prosimy o wyjaśnienie. Jeżeli to Pana decyzja ,to nie mamy więcej pytań.

  0
  0
 2. Kubek pisze:

  Bardzo dobrze… niech walą mandaty… do szkoły w konopiskach to chodzą same dzieci bogatych sklepikarzy.

  0
  0
 3. Paulina Skowrońska pisze:

  Równie dziwny jest zakaz wjazdu i postoju pod halą sportową. To po co tam tyle miejsc parkingowych?! Pokażcie mi w Polsce (a pewnie nie tylko) halę sportową pod którą nie można dojechać i zaparkować? O ile się nie mylę w projekcie budowy i we wniosku o środki zewnętrzne były przewidziane miejsca parkingowe dla ludzi korzystających z hali.
  A zakaz przy szkole i to taki bezwzględny (nawet nie 5 minut żeby dziecko wysiadło) też jest zastanawiający? Czyim “dziełem” są takie pomysły?

  0
  0
 4. Anonim pisze:

  Parking na którym nie mozna parkowac :-D

  0
  0
 5. Zbulwersowany pisze:

  Paranoja!
  Już zgłaszam to do “Absurdów drogowych ”
  Wkrótce zobaczymy na TVN Turbo!

  0
  0
 6. Zawiedziony pisze:

  Miałem nadzieję ,wrzucając oddany głos do urny na obecnego wójta ,że,dalej będą dobre czasy .Po roku widzę, że popelnilem niewybaczalny błąd. Nawet prostą rzecz , jaką jest uporządkowanie ruchu samochodów pod gimnazjum tak zmaścił.A miał być super specjalistą i co ? Państwo sami widzicie,gorzej już być nie może.

  0
  0
 7. Racjonalista pisze:

  Hmmm. Może wystarczy zakaz postoju tylko.

  0
  0
 8. Ania pisze:

  Wójt musi odejść,jeżeli chcemy aby gmina dalej się rozwijała.

  0
  0
 9. Racjonalista pisze:

  A jak się rozwijała przez ostatnie lata. Z czołówki gmin wiejskich Konopis ka spadły na środek tabeli. Długi i to nazywacie rozwój? Ktoś napisze ze długu nie ma bo tu zwrot i tam zwrot. Ale matematyki nie I szukasz.

  0
  0
  • ramze.61 pisze:

   Panie Racjonalista, coś nie tak z tym “racjonalnym”myśleniem. Gmina odzyskała ponad 7 milionów pieniążków z projektów i zamiast spłacić długi, to…no właśnie. Co zrobili z tymi 6,5 miliona złotych? I na dodatek muszą brać następny kredyt na remizę w Aleksandrii? Pan Radny Górniak podawał tu gdzieś kwoty zadłużenia to z różnicy widać że coś ok.400 tys. spłacili a co z resztą? Przejedli? Coś tu nie tak z tymi finansami. Kto tam teraz rządzi pieniędzmi. No ja wiem, że wójt, a chyba umie liczyć. Co prawda jakiś jego pismak wymyślił już nawet 25 milionów długu, ale takich głupot to nawet szkoda czytać.
   Szkoda, że tylko jeden radny poczuwa się do obowiązku kontaktu z wyborcami i obrony ich interesów, no i patrzy na ręce władzy. A co robi reszta rady? Boją się wójta czy tylko biorą pieniądze? Może ktoś z radnych zapyta i napisze nam tu wyliczenie na co poszło te 7 milionów.

   0
   0
 10. Grzesiek pisze:

  Panie wójcie, dziękujemy za lodowiska ,które pan zafundował dla mieszkańców bez nakładów finansowych, na drogach gminnych.Co za jasność umysłu! Dzisiaj to można fajnie pojeździc ale na łyżwach.A jak to się ma do firmy ,która miała zimowe utrzymanie dróg? Czy to prawda ,że za usługi w czasie zimy zgranie z konta gminy 120 000,0 złotych.Prosimy aby Pan Górniak pomógł nam to zjawisko wyjaśnić.Ile razy w tej zimie były wykonywane usługi przez w/w firmę?

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Dlaczego do dziś brak na BIP Konopiska informacji o ogłoszeniu przetargu na zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2015-2016. Czyżby znów Wójt chce coś ukryć przed mieszkańcami?

   0
   0
 11. ramze.61 pisze:

  wyliczyłem. spłacili 567 tysięcy. No to chcemy wiedzieć na co poszło te 6,5 bańki. Bo po mojemu na te 464 tys. na remizę by starczyło. Bez kredytu.

  0
  0
 12. Skrupulatny pisze:

  PAN wójt Kaligula nauczył się biadolić,mając za główny cel pokazywać nadmuchane zadłużenie gminy.Kasa ,która wróciła do gminy po rozliczeniu inwestycji/hala sportową,kanalizacja/ w wysokości ponad 7 milionów prawdopodobnie znaczna jej część jest na lokalach terminowych. Wójt chce grać kartą zadłużenia i cały czas pokazywać trudną sytuację finansową gminy.Skonczmy ten cyrk z zadłużeniem,a pan niech się rozejrzy za inną pracą. Panu wojtowi już dziękujemy za pracę .Do widzenia!!!!

  0
  0
 13. Szpilka pisze:

  Jakie lokaty o co tutaj chodzi? Gdzie komisja rewizyjna gdzie radni po co nowe kredyty Ludzie ogarnijcie się albo złóżcie mandaty i wracajcie na poziom w którym czujecie się dobrze. Zarządzanie gmina to nie bajka trzeba o tym pamiętać jak się pchało do władzy.

  0
  0
 14. ramze.61 pisze:

  i wraca pytanie: gdzie można będzie zaparkować? Gmina zaprasza na darmowy koncert z okazji Dnia Kobiet. To gdzie wolno będzie zaparkować? pod Kościołem i lecieć o kulach do hali sportowej, bo tam zrobili parkingi dla dekoracji?

  0
  0
 15. Cheap Oakleys pisze:

  Cheap Fake Oakleys Free Shipping.American famous Cheap Oakleys will launch its new high-definition polarizer (HDPolarized) products in the countrys major retail chains LensCrafters glasses since May 2010. Oakley HD polarizer.Oakley HD polarizer is the perfect combination of high-definition optical performance and high-tech polarized technology, we passed all the tests of the American National Standards Institute, provides unmatched impact protection and 100% UV protection, effective protection of the eyes, with its best optical properties to provide consumers with clearer, sharper, more realistic visual images. At the same time, its breakthrough innovative technology, also effectively protect your eyes from water, snow or reflected light affect the shiny object, it is the best choice for high-brightness, high-glare environments.Fake Oakleys HD polarizer in Oakley opinion, Oakleys Sunglasses and not just a fashion items but rather a necessity.Oakleys Free Shipping pursuit of innovation created a scientific dficulty, sculptural design and a unique style of traditional thinking challenges. Oakley brand has always continued to seek opportunities to win science and technology, art into the principles of packaging, with excellent design, Cheap Fake Oakleys Free Shipping in the world already has more than 600 patents and 800 registered trademarks and become the hottest world-class brand.Cheap Oakleys Glasses products on the concept of revolution that it is the glasses comfortable, practical, artistic fusion of one. Whether it is product design or choice of materials, have been a series of advanced scientific experiments and testing to ensure its comfort and high quality, and a high degree of integration of function and fashion.OAKLEY fashion Simply put, OAKLEY fashion innovation is fascination, is a challenge to all the rules burning passion, our enthusiasm for technological innovation interested in technically demanding and precise requirements so Cheap Fake Oakleys has a unique set of science, art , hard challenge nventional thinking from the cultural heritage, and very persistent.OAKLEY it first with the most advanced sunglasses vice prestigious series to show us this extraordinary enthusiasm. OAKLEY sunglasses are always in the field of science and technology leader, because the use of high technology to make them again and again beyond the limit, and is the worlds leading, athletes engaged in different projects trial tested under all possible imaginable scenario.
  Cheap Oakleys http://cheapoakleys.net

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).