GCKiS w Konopiskach organizuje wyjazd na 24. Piknik Olimpijski

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach organizuje wyjazd na wyjazd na 24. Piknik Olimpijski do Warszawy. Organizatorzy zapowiadają ponad sto różnych atrakcji dla dzieci podczas pikniku, który odbędzie się w sobotę, 27 maja.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).