GCKiR organizuje treningi koszykówki

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach organizuje treningi koszykówki. Obecnie trwa nabór dzieci i młodzieży do grupy wiekowej 7-13 lat. Treningi będą odbywać się w poniedziałki w godz. 18-20 w hali sportowej w Konopiskach.

Szczegóły na plakacie.Kategorie:

4 odpowiedzi na “GCKiR organizuje treningi koszykówki”

 1. Stefan pisze:

  Prosze jak pieknie:) wczoraj na forum napisalem ze oprocz zajadlej krytyki wladz nie ma nic innego na tym blogu i od razu cos sie pojawilo. Dobre i to, szkoda ze sie trzeba upominac.

  0
  0
 2. Izolbu pisze:

  Stefan ty chyba idiota jestes

  0
  0
  • Kartezjusz pisze:

   Nie, choć może? On po prostu się uaktywnił ostatnio (stefan) i wszędzie wypisuje te swoje głupoty. Udając idiotę.

   0
   0
 3. Stefan pisze:

  Panowie napisalem ze zakladki sa puste i nie ma nic tylko krytyka wojta. Dzien pozbiej dwa wpisy, a przez rok cisza. Oj zabolalo was. Jak ktos smie pisac kto nie jest w naszej ekipie. W internecie mozna zakupic wszelkiego rodzaju masci, zlagodza wasz bol.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).