Fundusz sołecki przeznaczyli m.in. na drogę krzyżową

W ubiegłym tygodniu odbyło się zebranie wiejskie w Aleksandrii, podczas którego Mieszkańcy zdecydowali o przeznaczeniu funduszu sołeckiego na 2019 rok. Pieniądze w wysokości 70 000 zł zostały rozdysponowane na drogę krzyżową, parking i KGW Aleksandria.

Materiał wideo z głosowania poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

11 odpowiedzi na “Fundusz sołecki przeznaczyli m.in. na drogę krzyżową”

 1. Michał Strach pisze:

  Z całym szacunkiem do ludzi ale już zwontpiłem w naszych radnych i napewno na nich nie zagłosuje. Żeby pieniądze z których można było coś pożytecznego zrobić na takie głupoty rozpuszczać jak droga krzyżowa to jest trochę słabe

  25
  10
  • Obserwator pisze:

   Panie Michale, kiełbasa wyborcza! Ksiądz z ambony poprze! A swoją drogą kiedy ksiądz dołożył do drogi?do przedszkola? do parku?! Głupota ludzi nie zna granic! Widać w Aleksandrii już wszystko mają i niczego już nie potrzebują tylko drogi krzyrzowej! na którą ksiądz nie będzie przecież wydawał swoich pieniędzy!

   14
   9
  • Zainteresowany pisze:

   PANIE Michale nigdy nie był Pan na zebraniu wiejskim to pierwsze, po drugie wszystko co ma związek z kościołem jest u Pana na nie, dziwi tylko fakt po co ślub kościelny i dzieci chrzczone. Artykuł jest napisany po to aby wywołać burze komentarzy i jak widać Redaktorowi się to udaje, skłócić społeczeństwo i podzielić. A tak szczerze to najwięcej pieniędzy pójdzie na parking przy Cmentarzu z którego korzystamy wszyscy, nie tylko raz do roku jak to mówiła przewodnicząca KGW przeciwniczka krzyży i parkingu.

   9
   5
 2. niepopierający pisze:

  Fundusz sołecki – środki wyodrębnione z budżetu gminy, zagwarantowane na realizację przedsięwzięć służących poprawie życia mieszkańców. Jak droga krzyżowa poprawi życie mieszkańców Aleksandrii? Zadziwiające.

  16
  6
  • Wąsowiak pisze:

   Człowieku, mieszkańcy sobie tak wybrali, to do kogo ty masz pretensje. Może są wierzący i im to poprawi życie. Nie jesteś z Aleksandrii to po co płaczesz? Nawet jeśli jesteś wnioskuję że na zebraniu nie byłeś!

   8
   6
 3. Misiek pisze:

  Piszę dwóch gości każdy ma po kilka kont, historie o funduszu soleckim, obaj wiedzą na czym to polega ale obaj udawaja idiotow nic wam to nie da bo ludzie w gminie nie chodzą na zebrania wiejskie a Ci co byli głosowali by dać na straż na stowarzyszenia na krzyże na KGB na orkiestrę na lot więc demokracji stało się za dość hi hi

  8
  2
 4. Człowiek pisze:

  Pamiętajmy- to CHUDZIK wymyślił te krzyże. Pamiętajcie o tym przy oddawaniu głosów na jego koleżankę w październiku. Szkoda.

  7
  8
  • Wyborca2 pisze:

   Tak szkoda. Same słabe kandydatury. Jak nie dama od krzyżówek to teraz… Szkoda słów.

   9
   4
 5. Wyborca pisze:

  Nie płaczcie potem że hali dla dzieci nie ma, kanalizacji nie ma, ale na krzyż w lesie jest. Lepiej pasowało by uczcić cześć poległych żołnierzy w lesie – przynajmniej za wolną Polskę walczyli.

  10
  5
 6. Aleksandryjczyk pisze:

  Gmina dostając ten lasek w użytek miała go przede wszystkim uporządkować, może w przyszłości stworzyć jakiś zalążek parku. Na razie wystarczy zagłębić się 1 – 2 metry od drogi by zobaczyć, że na dzień dzisiejszy jest tam ogrom gałęzi i śmieci. Czy na prawdę zamiast stawiać krzyże nie można by przeznaczyć tych pieniędzy na uprzątnięcie tego terenu, żeby dopiero wtedy móc dopiero myśleć o dalszej rozbudowie?
  Podsumowując: krzyże – porządne, ładne, ale na chwilę obecną nad wyrost, “drugi plan” – tragiczny.

  7
  2
 7. Obserwator pisze:

  z tego co pamiętam, to ten kawałek lasu miał być przeznaczony na park dla mieszkańców? jeszcze za poprzedniego wójta jeździli do Katowic w tej sprawie? to tam mają być te krzyże?!

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).