Firmy z Boronowa będą ośnieżać drogi w gminie w sezonie zimowym 2021/2022

Konsorcjum firm HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. i P.U.H. „DOMAX” Arkadiusz Mika z Boronowa zajmie się w tym sezonie odśnieżaniem dróg na terenie gminy Konopiska.

Konsorcjum za jednokrotne odpłużenie jednego kilometra drogi o szerokości 5m t.j. (5000m2) otrzyma 190 zł, za jednokrotne uszorstnienie jednego kilometra drogi o szerokości 5m t.j. (5000m2) (polegające na posypywaniu mieszanką piaskowo-solną o zawartości soli 25%) dostanie 350 zł, a za jednokrotne odpłużanie z jednoczesnym uszorstnianiem jednego kilometra drogi o szerokości 5m t.j. (5000m2) (polegające na odśnieżaniu i jednoczesnym posypywaniu mieszanką piaskowo-solną o zawartości soli 25%) aż 390 zł.

Firmy będą gotowe do 30 minut od wezwania przez Inspektora lub po ustaniu opadów śniegu bądź po uzyskaniu informacji o wystąpieniu śliskości.

Gmina Konopiska zabezpieczyła na ten cel 600 000 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).