Finał WOŚP w Konopiskach

Pojawił się program 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Konopiska.

Start o godz. 15:00 w niedzielę, 29 stycznia.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Finał WOŚP w Konopiskach”

 1. steve pisze:

  Skoro WOŚP i Orkiestra Jurka Owsiaka, to i nasza orkiestra w programie? Stary jestem już ale pamiętam że kiedyś grywali na konopskim finale w styczniu. Pozdrawiam

  9
  0
 2. Mieszkanka pisze:

  A właśnie co z nasza orkiestrą nie wystąpi😢 słaby ten program dawać dęte

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).