Finał WOŚP w Konopiskach

Już w niedzielę 14 stycznia o godz. 15:00 w hali sportowej w Konopiskach rozpocznie się gminny 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem “Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków“.

W programie m.in. występy muzyczne i taneczne.Kategorie:

14 odpowiedzi na “Finał WOŚP w Konopiskach”

 1. Wyborca pisze:

  trzeba coś wrzucić do puszki

  0
  0
 2. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pisze:

  Dawajcie Hajs

  0
  0
 3. Paulina Skowińska pisze:

  Nie widziałam tam p.GÓRNIAKA ABY LICYTOWAŁ ANI TEGO Z MAŁEJ ANI SOŁTYSA Z CISIA CZYZBY CHOROBA ZMOGŁA W NIEDZIELE bo była masa ludzi którzy aktywnie wspomagali orkiestrę.

  0
  0
  • Sportowiec pisze:

   ja też nie byłem bo mnie nie zapraszali, ale Orkiestrę zasiliłem przelewem na ich konto. Co trzeba koniecznie być i się pokazać? Podobno zaproszenia wysyłali ja nie dostałem.

   0
   0
 4. Ewa Pyrkosz pisze:

  Czy uważasz że Pan Górniak brałby udział w licytacji ?Mało prawdopodobnie przecież nie wyda pieniędzy z własnej kieszeni .

  0
  0
 5. Rek pisze:

  Dokładnie, p. Górniak, gdzieś pan był ?
  Liczyłem, że zostawi Pan trochę kasiory. Redaktora też nie było, szkoda. Mógłby pokazać się wreszcie z dobrej strony :D

  0
  0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Czy Górniak to jakiś dyżurny radny który musi być wszędzie? Pani Ewo, czy nie wystarczy wrzucić do puszki? Dla mnie licytacja jest zwykłym handlem, ja nic nie potrzebuję kupić, po prostu wrzuciłem do puszki i tyle. Pani Ewo, nigdy nie skąpiłem ani czasu ani pieniędzy dla potrzebujących. Nie ładnie jest osądzać nie mając podstaw. I pani chce być radną? Przeżyłem kilka dziesiątek 70-tka na karku więc reklamować się nie muszę.
  Rek, guzik Cię obchodzi gdzie ja byłem to moja prywatna sprawa, nie było obowiązku.

  0
  0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  Rek, dokładnie to bylem w swojej skórze. Zadowolony???

  0
  0
 8. Edward pisze:

  A gdzie była reszta członków rady , ja widziałem niewielu ? Co tak ciężko przeznaczyć dietkę na WOŚP

  0
  0
 9. Mix pisze:

  Jak nieudacznik odsunięty zostanie od koryta to impreza stanie się masowa!
  Zakała , nikczemnik nic nie zrobił dla gminy!

  0
  0
 10. jan pisze:

  mix .ktos nigdy jeszcze tyle nie zebrano pieniędzy w Konopiskach było bardzo duzo ludzi nikt nie olał oprócz paru radnych z P Górniakiem nz czele chyba ze mu wójt Zurek zabronił .redaktorku czemu nie ma nic o Orkiestrze Swiątecznej Pomocy bo się udało i nic nie mozna napisac pozytywnego BRAWA DLA WSZYSTKICH MIESZKANCÓW GMINY ZA ICH WIELKIE SERCE

  0
  0
 11. wolontariusz pisze:

  Obłudnicy: nieudacznik i broszka gdzie się pchacie do sukcesu wośp ? Nie było was i orkiestra też grała w konopiskach i mieszkańcy zawsze nie szczędzili grosza na wsparcie WOŚP. Wielki ukłon w kierunku mieszkańców! Najlepiej wychodzi wam zawłaszczenie czyjegoś sukcesu. Za wyjatkiem chamstwa i arogancji nic nie pokazaliście dotychczas. Ten kto miał kontakt z nieudacznikiem czy broszką to nie chciał by po raz drugi cokolwiek załatwiać jako mieszkaniec. Bije od was buta i arogancja. PANISKO WÓJT nie zauważa tych najbiedniejszych potrzebujących opieki. Często ludzi traktuje podobnie jak psa, któremu chciał jedynie świeczkę zapalić.

  0
  0
 12. janek pisze:

  A kto tu zawłaszcza nikt nikogo nie obraza jak ty wszyscy się cieszą ze tak się udało brawo dla mieszkanców.Wolontariusz tylko ich ludzie wybierają i dażą zaufaniem i nienawisc i bezsilnosc przez ciebie przemawia lecz sie z nienawisci bo jestes nieszczęsliwym człowiekiem.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).