Festyn w Aleksandrii

W niedzielę 11 czerwca na boisku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Aleksandrii odbędzie się Festyn pod nazwą “Święto Młodości w Aleksandrii“. Festyn rozpocznie się o godz. 12:00 rozgrywkami sportowymi. Dwie godziny później rozpocznie się część artystyczna. O godzinie 17:00 Alkas zaprasza na mecz piłkarskiej B-klasy, a o 19:30 rozpocznie się występ zespołu Live Metro Cover Band.

Festyn zakończy zabawa w rytmie Disco Polo.Kategorie:

10 odpowiedzi na “Festyn w Aleksandrii”

 1. Felek J pisze:

  Jakie to są “roz (g) rywki sportowe panie wójt?

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  O ku*wa. Rozrywki sportowe na plakacie? Co to jest?

  0
  0
 3. Kmieć pisze:

  U Żurka nieważne jest to co na plakacie, byki , przecież to normalka, kasa się liczy. Ważne, że 200 tys. wpada za leżenie i opierniczanie się razem z broszką i tym sławnym niedorzecznikiem, co to strażaków przepędza od jedzenia. Tragedia w wykonaniu tego tercetu nierobów !!!!

  0
  0
 4. pytek pisze:

  A może niedorzecznik chciał nim być ?

  0
  0
 5. TW Agent pisze:

  Może puszcza film: jak donosiciel SB skompromitowal gminę?

  0
  0
 6. Izolbu pisze:

  bede

  0
  0
  • Profesor pisze:

   to dobrze że bedziesz. Ja też bede. Ciekawe ilu też radnych zaszczyci swoją obecnością wielki festyn?

   0
   0
 7. Profesor pisze:

  Po co w ogóle ten Festyn? Chlają piwsko, bijatyki wieczorem, ludzie urobieni za darmo, kasa wydana a zyski żadne. Ludzie po wsi sarkają na składki niemal obowiązkowe, no bo każden ma dziecko w szkole. Dałby se już chudy spokój.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).