Festyn rodzinny w Wąsoszu

W sobotę 28 sierpnia w Wąsoszu odbędzie się Festyn Rodzinny w ramach Narodowego Programu Szczepień. Przy owczarkowej zagrodzie będzie stoisko gastronomiczne, gofry, lemoniada, animacje dla dzieci, dmuchaniec, a do tego będzie możliwość karmienia zwierząt.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).