Festyn parafialny w Rększowicach

W niedzielę 26 czerwca przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rększowicach odbędzie się festyn parafialny. W programie m.in. ognisko i kiełbaski, tatuaże, fotobudka, pokazy strażackie, dmuchańce czy mecz piłki nożnej.

Początek o godz. 15:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).