Fatalne warunki na drogach w gminie Konopiska

Sytuacja na drogach w gminie Konopiska jest bardzo zła. Urzędników warunki atmosferyczne zaskoczyły totalnie, bowiem nie ma decyzji w sprawie wyjazdu odśnieżarki na drogi gminne.

Uważajcie na siebie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).