Emeryci, renciści i inwalidzi nagrodzili blisko 70-letniego wójta

Blisko 70-letni Wójt Jerzy Żurek, podczas ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, został odznaczony przez emerytów, rencistów i inwalidów okręgu częstochowskiego.

Żurek został odznaczony złotą odznaką za “wybitne zasługi dla związku”.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Emeryci, renciści i inwalidzi nagrodzili blisko 70-letniego wójta”

 1. Obserwator pisze:

  Parodia!

  12
  1
 2. Obywatel pisze:

  Co się dziwić, jeżeli w Gminnym Kole Emerytów, Rencistów i Inwalidów, zasiadają takie osoby jak p. Bogusia która śpiewa i tańczy wraz z zespołem dla Wójta i Jego świty, Anna B., żona Przewodniczącego Rady Gminy, oraz kilku “zasłużonych” dla gminy emerytów, reszta jest niedołężna myślowo i stanowią tło, to tak jest.

  16
  3
 3. Jan pisze:

  Parodia w wykonaniu bylej przedszkolanki i przybyszki z Zdunskiej Woli ktore razem oglupiają 88 czlonkow kola emerytów. Tragikomedia tych komediantek.Szkoda czasu i pieniedzy na to bagno.

  14
  3
 4. Z pisze:

  Poduszka będzie pełna medali i odznak.

  7
  2
  • Obywatel pisze:

   Kiedy zbiórka na wieniec “Od wdzięcznych mieszkańców” ?

   5
   0
  • Anna Marie pisze:

   Myślę, że bardziej zasadnym pytaniem od dotyczącego zbiórki na wieniec byłoby pytanie o inteligencję, posiadanie zasad moralnych i odpowiedzialność za swoje wypowiedzi przez osoby komentujące. Proszę pamiętać, że użycie pseudonimu nie powoduje, że w Internecie stajemy się anonimowi. Ciekawe czy tak śmiałe twierdzenia padłyby gdyby istniała konieczność ich podpisania danymi personalnymi…
   Nie bronię nikogo i nie wzbraniam posiadania własnych ocen jednakże punktuję, iż przy ich wyrażaniu należy odnosić się do zachowań osob, a nie samych osób.
   Warto też dodać, że zawiść i zazdrość nie powinny być wytycznymi do publicznego szkalowania osób udzielających się społecznie. Pamiętajmy, że “mowa jest srebrem, a milczenie złotem”.
   Natomiast personalnie życzę Państwu, by Wasze poduszki były nie tylko pelne medali i odznaczeń, ale przede wszystkim miejscem spoczynku rozumu, który był używany.

   5
   0
 5. Fred Flinston pisze:

  Nie nadmieniamy że wójt w prezencie dostał dmuchana lale w wieku podobnym do siebie😂

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).