Ekopiknik w Konopiskach

W sobotę, 22 kwietnia na terenie stajni Don Camillo w Konopiskach odbędzie się Ekopiknik Gminy Konopiska. W programie m.in. akademia rowerowa, zbiórka elektrogratów, animacje czy ognisko.

Zapisy i dodatkowe informacje – Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach – tel. 34 344 19 33, gckis@konopiska.pl.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).