Edward Bałdyga – człowiek orkiestra

Edward Bałdyga to z pewnością ciekawa postać. Z wykształcenia technik – ceramik jest jednym z najważniejszym samorządowców w gminie Konopiska, przewodniczącym Rady Gminy Konopiska. Jest również Prezesem Gminnej Spółdzielni SCH w Konopiskach, a także członkiem rady nadzorczej Handlowo-Usługowej Spółdzielni Osób Prawnych “Samopomoc Chłopska w Warszawie.

Według dokumentów (nie ma tego w oświadczeniu), jest członkiem rady nadzorczej Baku Spółdzielczego w Konopiskach (źródło TUTAJ), wiceprezesem Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół “Prometeus” (źródło TUTAJ), sekretarzem zarządu Centrum Odzieżowego Konopiska (źródło TUTAJ). Byłym prezesem OSP Hutki. Prawdziwy człowiek orkiestra.

W 2016 roku zarobił łącznie 84 791,04 zł, a jego oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

20 odpowiedzi na “Edward Bałdyga – człowiek orkiestra”

 1. Znudzona pisze:

  Po co wykształcenie jak ma się tyle poważnych funkcji. Chociaż od innych podobno się wymaga….

  0
  0
 2. Z Hutek 2 pisze:

  Zgadza się masakra wszędzie baldygownia Żona Anna przewodnicząca KGW Hutki nabyta tańczy śpiewa i wogole córka catering przygotowuje zaradna rodzina Edward może by jeszcze ministrantem zostal

  0
  0
  • Znudzona pisze:

   Taki zaradny ale nie udało się sąsiadki na dyrektora Przedszkola w Konopiskach wcisnąć . Na niektóre etaty trzeba mieć wykształcenie..:-)

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Moi drodzy, ale na kazde ze stanowisk musieli go wybrac ludzie. Pytanie kto go wybral?

   0
   0
 3. Znudzona pisze:

  Ten Pan jak coś chce zyskać potrafi być bardzo miły więc mami ludzi i efekty ma…a jak ktoś miał z nim do czynienia to wie jaki to pro..st..y człek aż ręce opadają :-)

  0
  0
 4. Znudzona pisze:

  Panie redaktorze czlowiek orkiestra to chyba nietrafione określenie dla tego Pana…jakoś takie określenie kojarzy mi się z bardzo mądrymi ludźmi…. a tu nie bardzo :-[

  0
  0
 5. Wkurzony pisze:

  Dlaczego tacy ludzie potrafią tak innych ogłupić szkoda.

  0
  0
 6. Wędkarz pisze:

  Ten człek z broszką to super cwaniaczek i zarazem chami…..o. Dał się poznać jak na pierwszej imprezie , gdy został szefem rady. Przy nalewaku do piwa tak się ,, zmęczył”, że zaczął mówić co o ludziach myśli, 100% chamidło. Była radna z Hutek miała rację , jak mówiła o jego interesach, np. ,,Miód i malina”

  0
  0
 7. z gs-u pisze:

  Siłą wygryzł byłego prezesa GS-u a sam jest jeszcze lepsze ziółko. Z góry wiadomo, że interesują go tylko interesiki.

  0
  0
 8. Sąsiad z Brazylii pisze:

  Drogi Redaktorku. Ładny artykuł na zlecenie naczelnego z Malej wysmarowałeś. Teraz poproszę o taki sam tylko zmień tytuł na człowiek czarodziej. Pan Bałdyga przynajmniej coś zarabia ,a ten radny po przeanalizowaniu przeze mnie oświadczeń majątkowych buduje dom z diety radnego około 6600 na rok i 4000 dodatkowych zarobków. Czyli nie pije, nie je, mieszka nie wiadomo gdzie ,Aleksandria , Osiedle Pająk a może już w nowym domku i chyba utrzymuje go zona, ale to już sprawdzi US.

  1
  0
 9. Tubylec pisze:

  Za nasze pieniądze chciał urządzać zabawy i ,,miód malina ,, była do przygotowywania imprez organizowanych przez broszkę! Sodoma i Gomora ! Tak można bawić się za pieniądze gminne!

  0
  0
 10. Bałamut pisze:

  ale to znaczy że Pan Przewodniczący Bałdyga złożył fałszywe oświadczenie majątkowe?! co na to odpowiednie służby?

  0
  0
 11. Bałamut pisze:

  szkoda,że temat znalazł się już na drugiej stronie! czekam na odpowiedź! Oświadczenie nieprawdy podlega karze… Hej TWAgent! gdzie jesteś? są równi i równiejsi?

  0
  0
 12. witek pisze:

  Komisja Samorządu Terytorialnego i Przestrzegania Prawa Rady Gminy stwierdziła że radny Bałdyga w żądnym okresie sprawowania mandatu radnego nie naruszał zakazu wynikającego z art.24f ustawy o samorządzie gminnym. To znaczy że nie był prezesem OSP Hutki za poprzedniej kadencji 2006-2010. Prawda?

  0
  0
 13. Bałamut pisze:

  witek, nie był też członkiem rady nadzorczej Baku Spółdzielczego w Konopiskach ?, wiceprezesem Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół „Prometeus” ?, sekretarzem zarządu Centrum Odzieżowego Konopiska ?
  Bo tego w oświadczeniu też nie podał. Czyli skłamał.

  0
  0
 14. witek pisze:

  Ja tylko napisałem co zamieścił w PASMACH redaktor naczelny pan Jończyk.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).