Dziś sesja w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla gminy Konopiska

Dziś o godz. 14:00 w Urzędzie Gminy Konopiska odbędzie się sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której radni podejmą uchwałę w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla gminy Konopiska.

porządek obrad:
Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
Ustalenie porządku obrad.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Aleksandria Pierwsza – Tereny poeksploatacyjne”.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Rększowice IV”.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska w miejscowości Korzonek.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Konopiska.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Aleksandria Pierwsza.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Jamki i Kowale.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Kopalnia.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Korzonek.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Leśniaki.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Łaziec.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Rększowice.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Walaszczyki.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Wąsosz.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Wygoda i Kijas.
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2023-2033.
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2023 rok.
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Śląskiego w latach 2022 – 2023, na współfinansowanie inwestycji drogowej pn. “Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 904 w miejscowości Aleksandria – etap IV”, w kwocie łącznej 501.820,48 zł.
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Śląskiego w latach 2023 – 2024, na współfinansowanie inwestycji drogowej pn. “Rozbudowa drogi wojewódzkiej polegająca na budowie peronu autobusowego w miejscowości Wygoda w ciągu drogi wojewódzkiej nr 907”, w kwocie 154.520,00 zł.
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Śląskiego w latach 2022 – 2023, na współfinansowanie inwestycji drogowej pn. “Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 907 w miejscowości Korzonek – etap II” w kwocie łącznej 954.785,83 zł.
Podjęcie uchwały w sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego w gminie Konopiska.
Zakończenie obrad.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Dziś sesja w sprawie przystąpienia do opracowania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla gminy Konopiska”

  1. Monika pisze:

    A jutro ,21 września o godz. 8.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Konopiska odbędzie się losowanie członków, do komisji wyborczych….https://www.bip.konopiska.akcessnet.net/index.php?idg=4&id=961&x=139&y=20

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).