Dziewczyny z Kopalni pozamiatały

Jury wybrało szesnaście finałowych organizacji w konkursie „Kobiety na start”. Teraz czas na następny etap – wyłonienie laureatów.

Wśród wyróżnionych jako jedyna z województwa śląskiego znalazła się nasza reprezentacja czyli Koło Gospodyń Wiejskich z Kopalni.

Teraz przed kapitułą konkursową ostatni etap wyborów. W jego ramach wyłonione zostaną trzy najaktywniejsze organizacje kobiece.

Ale redakcja “Gospodyni ” przygotowała dodatkową atrakcję  – wybór najpopularniejszej grupy z listy finalistek. Co zrobić, by wziąć udział w plebiscycie? Wystarczy wysłać SMS pod numer 7148, w treść wpisując KNS. i nr organizacji, których listę publikujemy poniżej. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Głosowanie potrwa do 31 sierpnia do godziny 23.59. Organizacja, która zdobędzie największą liczbę SMS-owych głosów, otrzyma 3 000 zł. Nagrodę ufundowała sieć 230 marketów budowlanych „Dom i Ogród”– PSB Mrówka, które wraz z Bankami Spółdzielczymi SGB i firmą Ursus – producentem ciągników i maszyn rolniczych są partnerami wydarzeń związanych ze 150-leciem kół włościanek. Łączna pula nagród w konkursie organizowanym przez magazyn „Gospodyni” i „Tygodnik Poradnik Rolniczy” wynosi 18 tys. zł. Ogłoszenie listy laureatów i wręczenie nagród nastąpi 10 września podczas VI Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich i Innych Organizacji Kobiecych z Terenów Wiejskich, który odbędzie się w Licheniu Starym.

Pamietajcie KNS.12 na nr 7148Kategorie:

8 odpowiedzi na “Dziewczyny z Kopalni pozamiatały”

 1. Górniak Stanisław pisze:

  Panie wójcie to jest promocja gminy!!! Brawo, serdecznie gratuluję.

  0
  0
 2. janekn pisze:

  sms wyslany

  0
  0
 3. Paulina Skowrońska pisze:

  jasne!głosujemy na nasze Kobitki!

  0
  0
 4. Kamil pisze:

  to już Ich chyba wójt nie bedzie gumą przeganiał?

  0
  0
 5. Soltys pisze:

  No to się musimy za wójta wstydzić i to bardzo.Chlopie co tylko można spiepszyc, to ty musisz tam być. Przeganianie gumą,zwracanie się do pracownika słowami jak do psa ,,Siad,, gledzenie pod nosem, stosowanie zamordyzmu itd. Wójcie ,jeśli masz honor i chociaż odrobinę poczucia przyzwoitości,to sam odejdź z wójta. Robisz nam tylko WSTYD na cały kraj !!!!!

  0
  0
 6. Alina pisze:

  Brawo kobitki!!!!
  Całe szczęście ,że Was jeszcze mamy. Pięknie promujecie naszą gminę.Wielkie dzięki Wam za to!!! Ciekawe jaka nagrodę od wójta otrzymacie? Oby tylko guma Was nie przepedzil. Takich doczekalismy się czasów, wójt nic nie robi.Ci co chcieliby promować gminę to jw. opisano, nie mają ZADNEGO WSPARCIA że strony wójta.

  0
  0
 7. edziuchna pisze:

  To chyba jedyna promocja naszej małej ojczyzny na zewnątrz !!! Wójt niech się uczy od najlepszych , ale najlepiej będzie jak zejdzie ze sceny wraz ze swoimi emerytami

  0
  0
 8. Marzena z Aleksandrii pisze:

  Brawo… Gratulacje… sms wyslany ;)

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).