Dzień Kobiet

Szanowne Panie, dziś wasze święto. Przesyłam Wam najserdeczniejsze życzenia, dużo uśmiechu i wszystkiego, czego sobie wymarzycie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Dzień Kobiet”

 1. Brygida pisze:

  Dziękuję .

  0
  0
 2. Jagoda pisze:

  Panie Redaktorze nawet pan puścił jeden szablon z źyczeniami dla pań na gmnie Konopiska ,Panki,Starcza ……

  No cóż tak jak większość pana artykułów nic dodać nic ująć

  0
  0
  • Brygida pisze:

   za to pan puścił chyba…bąka? Redaktor przynajmniej umie się znaleźć. To jest MIĘDZYNARODOWY dzień kobiet. I miło, że pamiętał.

   0
   0
 3. Jagoda pisze:

  Bąka to puszcza pani Brygido bo śmierdzi na odległosc a ja nie jestem żaden pan jeźeli juz to Pani prosze czytać kto pisze?

  0
  0
 4. Brygida pisze:

  Wow! wylazła z pana kultura! taka jak u tego z hutek! Ja tylko odpisałam na pana wpis “Jogoda”. A pan tak jak i ten z hutek odpisuje po chamsku. Rozumiem że to zamiast życzeń na Dzień Kobiet?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Brygida. Bardzo kulturalne wpisy w dniu kobiet. Ale cóż macie zadanie bronić waszego redaktora, żeby mógł spokojnie pisać. Nawiasem.mowiac akurat.co do życzeń dobrze ze dał takie same. To jest święto wszystkich kobiet i nie trzeba życzeń personalizowac. Wszystkiego najlepszego.

   0
   0
 5. Brygida pisze:

  ty masz z hutek jakieś natręctwa? Ja nawet nie znam Pana Redaktora, więc tym bardziej nie jest mój i nie mam żadnych zadań ani od niego ani od nikogo. Czytam co ludzie piszą na co każdorazowo odpowiadasz, raczej głupio, czasem po dwa razy, nabijając Mu kasę.
  A życzeń od pana/pani nie przyjmuję.

  0
  0
 6. ;;;;! pisze:

  i nawzajem

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).