Dzień dziecka w Parku Korzonek

W niedzielę, 4 czerwca od godz. 12:00 w Parku Korzonek odbędzie się Dzień Dziecka. W programie m.in. koncert dzieci i młodzieży, orkiestry skrzypiec i wiolonczel, występ iluzjonisty, malowanie twarzy, bańki oraz gry i zabawy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).