Dzień babci i dziadka w Konopiskach

W Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.

Spotkanie z babciami i dziadkami miało charakter show pt. ”MAM TALENT”. Uroczystość poprowadziły dwie mamy wychowanków przedszkola – Pani Paulina Rogozik i Pani Natalia Ankowska. W jury zasiedli Pani Dyrektor Paulina Szelka, Pani Ewa Orlińska psycholog w PP w Konopiskach oraz ksiądz Rafał Białas. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały piosenki oraz tańce, które przygotowały na tę uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Przedszkolaki swoimi występami udowodniły, że naprawdę mają talent. I to nie jeden! Występ przedszkolaków zachwycił przybyłych gości. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy oraz miłości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Na zakończenie dzieci obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. /UG w Konopiskach/

fot. UG Konopiska / Izabela Borowik

fot. UG Konopiska / Izabela BorowikKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).