Dzielnicowy doszkalał przedszkolaków

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Blachowni wspólnie z policjantem Zespołu ds. Wykroczeń przeprowadził prelekcję wśród przedszkolaków w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Aleksandrii na temat “Bezpieczeństwo w szkole i na ulicy“.

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Blachowni mł.asp. Adrian Szewczyk wraz z sierż sztab. Pawłem Zawadą, przeprowadził prelekcję dla przedszkolaków w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Kochanowskiego w Aleksandrii, na temat: “Bezpieczeństwo w szkole i na ulicy”. W prelekcji uczestniczylo 50 dzieci.

W ramach odbytych zajęć policjanci omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przekazali informację jak prawidłowo poruszać się po ulicy oraz wewnątrz budynków. Funkcjonariusze przeprowadzili pokaz sprzętu policyjnego oraz radiowozu.

W trakcie spotkania policjanci wręczyli również nagrody dla dzieci które najlepiej spisały się podczas przeprowadzanego przez szkołę konkursu: “Przedszkolak bezpieczny na drodze – Miki i Raźni Rajdowcy” organizowanym przez Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).