Dziedzicki wykona termomodernizację Szkoły w Konopiskach!

Kolejną duża inwestycję do realizacji otrzymał F.U.H. “DZIEDZICKI” Marcin Dziedzicki z Konopisk. Tym razem za 1 225 353,53 zł Dziedzicki wykona termomodernizację budynków użyteczności publicznej w Konopiskach (Szkoła Podstawowa wraz z salą gimnastyczną i łącznikiem).

Jego rywalem o ten kontrakt była częstochowska STB Sp. z o.o., która zaoferowała kwotę o 280 tys. zł wyższą od Dziedzickiego.

Data zakończenia inwestycji planowana jest na koniec października 2017 roku.

Poniżej informacja z otwarcia ofert.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Dziedzicki wykona termomodernizację Szkoły w Konopiskach!”

 1. jan pisze:

  Redaktorku nie otrzymał tylko wygrał przetarg a inaczej dał najnizsza cene za wykonanie prac .GRATULACJE DLA FIRMY Z TERENU GMINY .

  0
  0
 2. TW Agent pisze:

  Człowiek który uważa się za redaktora, pogrubil nawet nie te informacje co trzeba. Chyba najistotniejsze jest to że oferta była tańsza o 280 000. Zapraszam na doksztalcenie! Widzę że zwolennicy Pana pluja już nawet na miejscowe firmy. Ciekawe jak wasz Pan spojrzy ludziom w oczy w trakcie kampani jak wszystkich już zdążył obrazić?!!

  0
  0
 3. Zwirzak pisze:

  Ciekawe czemu tak mało osób wystartowało w przetargu.

  0
  0
 4. Alosza pisze:

  W końcu coś nieudacznik zaczyna robić! Żeby tylko nie popsuł?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).