Dyżury specjalisty ds. lasów

W poniedziałek 6 lutego swój dyżur rozpocznie specjalista ds. lasów niestanowiących własności Skarbu PaństwaMarcin Gibaszek. Dyżury będą zorganizowane w Urzędzie Gminy Konopiska oraz w biurze Nadleśnictwa Herby.

Szczegóły na załączonym harmonogramie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).