Dyrektor przedszkola bez nagrody za 2017 rok

Publiczne Przedszkole w Konopiskach również przyznało nagrody swoim pracownikom. W ubiegłym roku było to 8360 zł nagród. Co ciekawe, nagrody nie otrzymała dyrektor tej placówki Paulina Szelka. W przedszkolu jest 12,36 etatów.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Dyrektor przedszkola bez nagrody za 2017 rok”

 1. Wyborca pisze:

  Szacunek dla tej dyrektorki.

  5
  12
 2. Wyborca pisze:

  Nauczyciele dostają podwyżki nagrody a reszta pracowników szkoły ciezko pracoje za najniższa krajowa o tym nikt nie pisze ani nie mowi

  5
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).