Dyner dopiął swego. Żurek ze statuetką starosty!

Jakie to uczucie, gdy wychodzisz na scenę filharmonii częstochowskiej odebrać nagrodę “dla najlepszych”, ale w głowie masz świadomość, że nic nie zrobiłeś, by ją zdobyć? Wiesz, że “załatwił Ci ją” kolega z gminy i to TYLKO dzięki niemu, a nie dzięki osiągnięciom, odbierasz statuetkę starosty częstochowskiego?

Właśnie zastanawiam się, co czuł w sobotę Jerzy Żurek? O tym, że wygra, pisałem już cztery tygodnie temu, mimo niż nieco ponad tydzień temu Starostwo Powiatowe w Częstochowie ogłosiło nominowanych.

Brawo Jerzy Żurku, jesteś najlepszy. Teraz rozpocznij kampanię propagandy, teraz jesteś utytułowany.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

34 odpowiedzi na “Dyner dopiął swego. Żurek ze statuetką starosty!”

 1. Wyborca pisze:

  Jak miał się czuć? Skoro on płaci za programy w których występuje jako gwiazda, to odbiór nagrody na którą nie zasługuje jest dla niego czymś normalnym. Ciekawe teraz kto od Grzesia znajdzie zatrudnienie w gminie

  0
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  facet nie ma kręgosłupa moralnego i jemu jest wszystko jedno

  0
  0
 3. Paweł Nowak pisze:

  przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać co opublikowała gmina
  Trzy lata rządów Wójta Jerzego Żurka to szereg nowych inwestycji oraz rozbudowa infrastruktury drogowej, modernizacje i budowy obiektów oraz zmniejszenie zadłużenia gminy. Jednym z najważniejszych, strategicznych zadań na początku kadencji było uporządkowanie gospodarki ściekowej gminy.

  nosz qrwa mać

  0
  0
  • Woda pisze:

   Co za głupoty piszecie o tym nieudaczniku! On uporządkował gospodarkę ściekową? Mistrzostwo świata w podawaniu i zakłamywaniu faktów związanych z budową kanalizacji na terenie gminy! Kanalizację gminy wykonał poprzedni wójt Jerzy Socha!!!! Zostało do wykonania tylko Aleksandria II i blomby w niektórych miejscowościach ! Przestańcie kłamać !!!!

   0
   0
 4. Żartowniś pisze:

  O Paweł Nowak spóźnił się z komentarzem jest drugim
  Ciekawe jak będziesz z tym żył
  Że świadomością że nic nie uczyniłeś żeby być pierwszym

  0
  0
 5. PiotruśPan pisze:

  W ślad za poprzednikiem chce się napisać tylko to co on”nosz qrwa mać”. A to się Smela ośmieszył!! Widocznie jaki Starosta tacy i wójtowie gmin w powiecie!
  Wstyd Smela!
  Bo że Żurkowi nie wstyd to wcale nie dziwi. ten mały nikczemny człowieczek nie wie co to honor

  0
  0
  • Nowy pisze:

   Po co składać wnioski z kandydatami do kapituły konkursu o otrzymanie statuetki starosty jak okazuje się na przykładzie Dynera , że statuetki kto dostanie ustala się przed konkursem! Żurek otrzymuje statuetkę starosty za kolesiostwo i o przyznaniu mu jej już bylo wiadomo jak Dyner zlozyl wniosek do kapituły! Jest to pogwałcenie wszelkich zasad szlachetnej idei nagradzania najlepszych w danej dziedzinie! Ten przykład pokazuje jak dzialaja kolesie w starostwie! Lepiej będzie jak zakończy się ten cyrk z nominacjami kandydatów! A starosta niech przestanie ośmieszać swój urząd! Tragikomedia!!!!!

   0
   0
 6. Jan pisze:

  ale wroga zal dupe sciska brawo chlopaki gratulacje

  0
  0
  • Ala pisze:

   Zal że mamy takiego nieudacznika, kolesiostwo daje mu wyróżnienie! Bazenada!!!

   0
   0
 7. jan pisze:

  Jak to smutno Wam ze Wójt otrzymał jak był nominowany i nie dostał to zle jak dostał jeszcze gorzej przypomne ze poprzedni otrzymał od p.Chudzika statuetkę i to nie nazywa się kolesiostwo ciekawe czemu Były sołtys nic nie pisze o Prometeusie ze mu się nie należała statuetka

  0
  0
 8. Żartowniś pisze:

  Czytelnicy pana redaktora
  Nominują Pawła Gąskę do nagrody Hiena Roku za szczególne nierzetelne i lekceważenie zasad etyki dziennikarskie

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Ale Wam przeszkadza pan P, Gąsiorski, bo gdyby nie On wiele spraw nie ujrzało by światła dziennego.
   Było by wszystko cacy. Żartowniś, pozostaw ocenę czytającym, od kiedy to jesteś ekspertem od dziennikarstwa. Boli Was że pisze się o niewygodnych faktach a tego nie możecie zakwestionować, pisząc tu różne głupoty na temat czy nie byle pisać.

   0
   0
  • Jurek Moczygęba Sucha Morda pisze:

   P. Gasiorski to taki cichy zwolennik Żurka. Wszystko co tu napisze działa na korzyść Żurka. W Polsce w wyborach nie sprawdza się czarny PR i bryudna kampania. Jerzy Dorn i Hipopotamie nie idźcie tą drogą. Będąc postronnym mieszkańcem i czytając brednie z tego portalu ja utwierdziłem się tylko w tym, że nie głosując 4 lata temu na kandydatkę KWW Jerzego Sochy podjąłem dobrą decyzje.

   0
   0
  • Cyc pisze:

   Górniak napisz proszę Cię 3 fakty które dzięki temu portalowi ujrzały światło dzienne a nie powinny. Chłopie szanowalem Cię i nawet na Ciebie głosowałem ale jeśli będziesz kandydować ponownie to bankowo zagłosuje na obojętnie kogo byle nie na Ciebie. Przyłączyłes się do tego posranego towarzystwa i niestety ale gowno Ci już z rąk nie zejdzie. Co takiego wniósł ten portal oprócz kasy dla właściciela?

   0
   0
  • Julia pisze:

   Dokladnie gdyby nie pan Pawel zylibysmy w ciemnocie

   0
   0
 9. janek pisze:

  P Górniak mi nie przeszkadza co pisze byle prawdę pisał bez znaków zapytania prawie kazdy artykół konczy się znakiem zapytania.Przypomę panu donos do wojewody na przewodniczącego i co pan zrobił dla mieszkanców Rększowic chyba tylko pisanie o pniakach i co panu z tego przyszło ludzie zapewne są zadowoleni z tej drogi do pracy bo przyszłoa kadencja nie pewna konczę znakiem zapytania tak jak pana kolega i tego z ksera i z ul Małej

  0
  0
  • Jasiek pisze:

   Wójt przez trzy lata nic mądrego nie dokonał dla mieszkańców ! Za cokolwiek się nie weźmie to musi zaraz spiepszyć! Nieudacznik cała gębą, nawet wiaty przystankowe krzywe stawiał! Wszyscy mają go po dziurki w nosie! Dla Konopisk nic poza dziurawym dachem na szkole nie zrobił ! Partacz z niego dobry !

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Cyc, na każdej stronie tego portalu są umieszczone jakieś fakty jeśli tego nie zauważasz to współczuję spostrzegawczości. Co do znaków zapytania, jest to znak interpunkcyjny który umożliwia poprawne zrozumienie tekstu, inaczej mówiąc: pozwala go właściwie interpretować. A co do głosowania< to twój wybór. Jeśli głosowałeś – dziękuję.
   Janek, piszesz: mi nie przeszkadza co pisze byle prawdę pisał. Z tego wynika że insynuujesz że pan. Gąsiorski kłamie. Na pewno nie nie wskażesz gdzie te kłamstwa. Co zrobiłem dla Rększowic? A co radny może zrobić?
   Władzą wykonawczą jest Wójt , który na zebraniu wiejskim jest przeciwny moim inicjatywom (wnioskom). Wójt -mieszkaniec Rększowic tak postępuje? Pisanie o pniakach – tych pniaków tam nie powinno być. To była droga realizowana z Funduszu P. Powodziowego. Jak napisałem interpelację w tym temacie i ten fakt został nagłośniony, to momentalnie pracownicy gminy zostali wysłani do obcinania korzeni i udrażniania tych rowów za pieniądze mieszkańców gminy.
   A z drogi mimo zastrzeżeń do wykonawstwa jestem bardzo zadowolony.

   0
   0
 10. The pisze:

  Mam nadzieje że to ostatnia kadencja radnego Górnkaka.
  Zrzuca wszystko na wójta a dla miejscowości nic nie zrobił, potrafi błędy wytykać, a gdzie jakieś pozytywy ?

  0
  0
  • The pisze:

   Pozatym w przyszłej radzie przydał by się powiew świeżości, młodej grupy ludzi z pomysłami

   0
   0
  • The End pisze:

   Widzisz Cycu, Janku i jakiś The, Pan Gorniak potrafi wytykać blędy, po to zostal wybrany jak przyznaleś. Ty zas nie potrafisz czytac ze zrozumieniem albo nie chcesz. o jakich pozytywach piszesz o statuetce? zenada. Nadziei nikt ci nie odbierze no, moze wyborcy. Ale pomarzyc mozesz.

   0
   0
 11. Zbulwersowany pisze:

  The znowu piszesz byle pisać, że Pan Górniak “zrzuca wszystko na wójta”. A co ma niby zrobić? sam ma budować drogi? On jest Radnym, Uchwala Rada a wójt ma to zrobić! O ile pozostali radni Pana Górniaka by poparli. A jak wiesz wszyscy, albo prawie wszyscy głosują za wójtowym nic nie robieniem! Wszystko co Pan Górniak zgłasza przegłosują te marionetki w radzie, bo się boją że wójt pozwalnia zatrudnioną rodzinkę. To co wg ciebie ma robić Pan Górniak? może powiesz coś konkretnego zamiast kłamstw i bełkotu?
  Wójt ma zapewnić transport a nie Pan Górniak.a wójt woli wydać na imprezki i załatwić potrafi tylko DLA SIEBIE statuetkę! Co tam będzie załatwiał dla ludzi! I jeszcze się odgraża że będzie kandydował!
  Niech se kandyduje! byle nie w gminie Konopiska!
  Aleksandria, gdzie ta taczka!

  0
  0
  • The pisze:

   Daj dowód na to że wójt albo ktoś załatwił mu statuetkę. To są tylko domysły powtarzane przez redaktora. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.

   Ja nie zarzucam Panu Górniakowi ze nic nie robi, bo stara się coś zrobić, ale sam nie zwojuje.
   Ja tylko wytykam mu ciągle marudzenie, że to że tamto, po prostu ciągle się powtarza i krytykuje.

   Może Pan Górniak sam by kandydował na wójta ?

   0
   0
 12. Zbulwersowany pisze:

  The, albo komunisto, albo…itd. Jak zawsze! “wskaż”, “udowodnij”, “daj dowód”! Zgłosił go i załatwił mu statuetkę Dyner, kto zgłasza jest informacją oficjalną, na stronie Starostwa. “Daj dowód” że nie!

  0
  0
 13. The pisze:

  To wiemy że Dyner go zgłosił, każdy mógł zgłosić każdego taka idea konkursu.
  Ja chce dowód ze Dyner załatwił zwycięstwo wójtowi !

  0
  0
  • Kasia pisze:

   The,a Ty potrafisz wymienić za co niby dostał statuetkę? On sam nie umiał odpowiedzieć redaktorowi Kułakowskiemu za co ją dostał! “za całokształt”!ha,ha!

   0
   0
  • The pisze:

   Całokształt to całkiem dobra odpowiedz hahah.

   Szczerze nie widziałem tego wywiadu.

   Ja wójta bym pochwalił za projekt inicjatyw mieszkańców (o których nie było tutaj nawet wzmianki )

   Ale jakieś poytywy muszą być tylko może nie wszyscy chcą widzieć je

   0
   0
 14. Górniak Stanisław pisze:

  The, powiedz co mam robić, chciałbym pochwalić ale nie mam za co, że krytykuję, bo ciągle daje powody do krytyki, bo marnotrawi nasze i Twoje również pieniądze. nazywasz moje wypowiedzi tutaj marudzeniem, niech Ci będzie ,ale to jest jedyny sposób aby o błędach władzy dowiedzieli się mieszkańcy. Nie są to jakieś moje wymysły ale niedociągnięcia i błędy które zawsze potwierdzam faktami.

  0
  0
  • The pisze:

   Robi Pan dużo, ale odzew mały ? Dlaczego tak jest ?
   Widocznie nie ma siły przebicia albo mało się Pan stara.

   Może jakaś informacja dla mieszkańców, bo ten blog z całym szasunkiem nie jest dobrym miejscem aby Pan zamieszczał informacje,
   Bo tutaj jest zbyt duża manipulacja faktami …

   0
   0
  • Paradoks pisze:

   The, wskaż które fakty są zmanipulowane!

   0
   0
 15. Górniak Stanisław pisze:

  The, masz dostępne oficjalną strony Gminy oraz BIP Gminy, Więc wykaż się i wskaż które to Fakty są zmanipulowane, pisać że jest zbyt duża manipulacja faktami bez potwierdzenia tej opinii to jest oszczerstwo. Piszesz że mało się staram więc spróbuj poszperać za faktami i postaraj się Ty wreszcie coś napisać w oparciu o dokumenty, a nie swoje wydumane widzimisię. I wskaż gdzie jest dobre miejsce na zamieszczanie informacji.

  0
  0
  • The pisze:

   Proszę napisać mi gdzie jest w BiP informacja, że Dyner załatwił statuetkę wójtowi !
   Tylko go nominował, wiec jaki wpływ miał na wygraną? Pisanie że ktoś przez kogoś załatwił to jest manipulacja…

   Dobrym miejscem do zamieszczania przez radnego informacji będzie JEGO oficjalna strona internetowa bądź jak z tym jest problem to wystarczy OFICJALNE konto na Facebooku może być fanpage.

   Wtedy było by to wiarygodne, bo nie musiał by się Pan babrać w tych pomyjach tutaj wypisywanych

   0
   0
 16. Zbulwersowany pisze:

  The, po to żebyś ty mógł wylewać swoje pomyje na wszystkich przeciwników Żurka, Pan Górniak ma sobie zakładać stronę czy fanpage?! ty chyba stuknięty jesteś!
  Założył stronę Pan Gąsiorski, tu możesz swoje kłamstwa wypisywać, bo to Ty wypisujesz kłamstwa. Redaktor zamieszcza fakty!! skanuje oficjalne pisma urzędów, a ludzie widząc jak Żurek pogrąża gminę tylko to komentują.
  A że tobie się nie podoba? nie czytaj i nie pisz!nie ma obowiązku…

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).