Dym nad polami

Panująca prawie w całej Polsce susza, daje się we znaki nie tylko rolnikom, którzy przez brak wody stracili większość plonów. Strażacy mają pełne ręce roboty, bowiem coraz częściej dochodzi do groźnych pożarów łąk.

Niestety, upalne lato i brak opadów, sprawiły, że o pożar wysuszonego podłoża łąk nietrudno.   Strażacy muszą walczyć z tym zjawiskiem coraz częściej. Ostatnio, Ochotnicza Straż Pożarna z Hutek gasiła płonące trawy na swoim terenie.

 

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).