Dwie ławeczki z ładowarkami do telefonów w Konopiskach

Lokalna Grupa Działania “Bractwo Kuźnic” ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich zainstalowała na terenie gminy Konopiska dwie ławeczki, które mają służyć do odpoczynku.

Jedna stanęła przy Urzędzie Gminy Konopiska, druga przy zalewie Pająk. Ławki są zasilane fotowoltaiką i zostały wyposażone w ładowarki do smartfonów.

PAWEŁ GĄSIORSKI

UG Konopiska

 Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Dwie ławeczki z ładowarkami do telefonów w Konopiskach”

  1. lutek pisze:

    Super, łał! Ale te ławeczki powinny być przed każdą szkołą w gminie -ale nima piniędzy;-(

    7
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).