Dwie ciężarówki zderzyły się na A1 w Wygodzie

Dziś od wczesnych godzin porannych zjazd w kierunku Częstochowa / Konopiska na A1 w Wygodzie, od strony Blachowni, jest zablokowany. W wyniku groźnie wyglądającej kolizji, zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Mimo iż zdarzenie wygląda bardzo niebezpiecznie, obyło się bez osób poszkodowanych.

Wciąż mogą występować utrudnienia w ruchu w kierunku na Katowice.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Pomoc Drogowa Wal-Car Ratownictwo Drogowe

Pomoc Drogowa Wal-Car Ratownictwo Drogowe

Pomoc Drogowa Wal-Car Ratownictwo Drogowe

Pomoc Drogowa Wal-Car Ratownictwo Drogowe

Pomoc Drogowa Wal-Car Ratownictwo Drogowe

Pomoc Drogowa Wal-Car Ratownictwo Drogowe

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).