Dwa Orliki w gminie Konopiska z dofinansowaniem z LAS2021

Dwa Orliki w Konopiskach i Aleksandrii, które znajdują się przy ulicy Sportowej 60 i Gościnnej 130, znalazły się na liście projektu Lokalny Animator Sportu w roku 2021. Projekt ten sfinansuje prace po jednym animatorze sportu na terenie Orlika w Konopiskach i Aleksandrii.

Z powiatu częstochowskiego dofinansowanie otrzymało tylko 11. Orlików.

Z pełną listą można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).