Duża różowa plama w centrum Konopisk

Już od kilku dni na chodniku należącym do gminy, tuż przed gminną biblioteką, rozlana jest duża, różowa plama. Mimo skarg Mieszkańców w Urzędzie Gminy Konopiska, żaden z urzędników nie podjął się interwencji, by coś z tym zrobić.

Wójcie, może warto coś z tym zrobić?

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

12 odpowiedzi na “Duża różowa plama w centrum Konopisk”

 1. Paweł Nowak pisze:

  może to jakaś reklama jest?

  0
  0
 2. Thch pisze:

  Pewnie niech wójt się zajmuje byle gównem na chodniku. “Mimo skarg mieszkańców” ile tych skarg było? Jedna? Na pewno nie skarga redaktora bo jedyne co potrafi to krytykować wójta ale i tak mizernie mu to wychodzi. Elo

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   nawet jakby była jedna skarga to urzędnik powinien się tym zająć. Za co mu płacą? na co ma czekać na 10 innych skarg?

   0
   0
  • Gość pisze:

   Ważniejsze kwiatki koło gminy

   0
   0
 3. Piter pisze:

  Trzeba palcem pokazać żeby wielkie urzędasy nos wystawili poza swój pokój , a to przecież ich obowiązek

  0
  0
 4. TWAgent pisze:

  Patrze na to zdjecie i wydaje mi sie ze ktos sie posral z rozpaczy ze nie rzadzi w gminie:)

  0
  0
  • Z rynku pisze:

   Tego miernote razem z tobą spakować i oczyścić atmosferę w gminie! Ty agent udajesz pustego łba a twój mocodawca miernota w każdym calu! Syf i kiła w centrum gminy! W piątek ktoś wylał różową emulsje i nikt jej nie raczył posprzątać na koniec tygodnia! Oczywiście pan wojt tylko dogląda aby mu sypało na konto i 200 tys zł skasować ! A gmina w ogóle go nie interesuje za wyjątkiem kasy!!!!

   0
   0
  • Znudzona pisze:

   Teksty masz daremne…

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Wy i wasz oplacony kronikarz ma teksty na najwyzszym poziomie.

   0
   0
 5. Gość pisze:

  Niech przyjezdni zajrzą za starą gminę i zobaczą jaki syf jest z kubłami do śmieci! Szkoda ,że pan wójt w bibule wyborczej nr 1 /2017 ,,w konopiskach.pl,, nie pochwalił się jakim gospodarzem jest w rzeczywistości! Nic nie robi nawet nie ma czasu na utrzymanie czystości w gminie! Ani do rządzenia ani do utrzymania porządku ten ,,pan wójt,, nie ma pojęcia albo czasu bo jest zajęty kasa dla siebie – 200 tys zł za prozniarstwo i lenistwo gmina mu płaci!

  0
  0
 6. Obiektywny pisze:

  Wjeżdżając od Strony Dzbowa do Konopisk , na Wygodze w poboczu drogi stoi bardzo ładny znak witający w naszej gminie. Obecnie o zgrozo , lepiej na niego nie zwracać uwagi! Brudny, obłocony przez pojazdy budujące autostradę! Widać , że pan wójt nie poczuwa się do niego jako gospodarz i zarazem wlasciciel tej gminy! Wójcie ,człowieku obudź się i rusz doope do roboty i zacznij zarządzać tą gmina, a nie brać tylko 200 tys zł za obijanie się i dziadostwo panujące w każdym sektorze gminy! Ludzie co za lenia obraliśmy za wójta! Ten pan widocznie całą uwagę skupia na zdobywaniu kasy dla siebie! Gminę olewa!

  0
  0
 7. Oko pisze:

  Wójcie Żurek masz pan szansę w następnym numerze biuletynu ,,w konopiskach.pl,,pochwalić się osiągnięciami jako wójt gminy konopiska i pokazać te w/w przykłady pana ciężkiej pracy na rzecz gminy konopiska! Niech pan nas nie zawiedzie!!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).