Drogi w gminie są nieposypane. Jest ślisko!

Znowu popadało i znowu jest problem. Zamiast odśnieżyć i przede wszystkim posypać piaskiem lub solą drogi gminne i powiatowe, włodarze czekają. Mam nadzieję, że nie na stłuczki i wypadki mieszkańców.

Uważajcie na siebie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Drogi w gminie są nieposypane. Jest ślisko!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Umowy popodpisywane kasa idzie w starym roku służby pozostawały w gotowości wygląda na to że w nowym też służby w gotowości a ludzie się ślizgają na drogach No i co im zrobimy …..nic siwobrody jest bezkarny i nieudolny nie potrafi egzekwować nic od firmy która tylko przelewy odbiera Dupa jak zwykle szczęście że klimat sie ociepla🤣

  9
  0
  • Obywatel pisze:

   Siwobrody – dobre, dodałby jeszcze tępogłowy i chciwy, a może jeszcze mściwy ?

   8
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).